Strona internetowa typu Landing page dla specjalistki z branży marketingu

Klient:

Niedaria

Zakres działań:

Strona internetowa

Laptop wyświetlający stronę internetową z wizerunkiem tłumu trzymającego podświetlane telefony, umieszczony na okrągłym drewnianym stole na szarym tle.

Kim jest Klient?

Naszą klientką była specjalistka z branży marketingowej

Fotografka, organizatorka eventów, marketerka. Ma wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, istotne są dla niej aspekty wizualne, estetyka i funkcjonalność.

Cele Klienta

Klientka od początku wiedziała, czego oczekuje.

Chciała, aby landing page stał się jej wizytówką: nowoczesną, angażującą, w pełni odzwierciedlającą innowacyjny charakter biznesu. Oryginalny layout miał zachęcać do podjęcia interakcji i odzwierciedlać umiejętności w dziedzinie marketingu, fotografii czy social mediów.

Dwie osoby pracują na komputerze, jedna pisze na klawiaturze, a druga trzyma tablet. Na wielu ekranach wyświetlany jest kod, a na biurku leżą karteczki samoprzylepne, filiżanka kawy i otwarty notatnik.

Zaproponowane rozwiązania

Po omówieniu potrzeb, przystąpiliśmy do pracy.

Strona miała być równocześnie minimalistyczna, ale też zatrzymująca uwagę. Zastosowaliśmy prosty styl i kolorystykę. Równocześnie wdrożyliśmy animację GSAP, która w pierwszym odruchu wywołuje w odbiorcy efekt zaskoczenia i zachęca do pozostania na stronie dłużej. Zadbaliśmy o detale designu, aby strona wyróżniała się na tle konkurencji.

Dużą uwagę przywiązaliśmy do prezentacji zdjęć

Zarówno tych, które świadczą o umiejętnościach naszej klientki, jak i tych potwierdzających jej doświadczenie. Dostępny i przejrzysty formularz kontaktowy ułatwia nawiązanie kontaktu.

Uzyskane rezultaty

Prosta i minimalistyczna jest równocześnie intrygująca i oryginalna. Odbiorcy marki mogą z łatwością zapoznać się z kunsztem fotograficznym klientki i obejrzeć jej portfolio. Animacja natomiast potwierdza nieszablonowe spojrzenie na budowanie relacji z klientem i jest elementem budowania wizerunku.

Szukasz wsparcia w działaniach marketingowych?

Dwóch kolegów współpracujących nad projektem przy użyciu laptopa w nowoczesnej przestrzeni biurowej.
Umów się na darmową konsultacje

Podsumowanie działań

Landing page jest podstawą do kolejnych działań marketingowych.

Dzięki współpracy z Gregor Media klientka otrzymała narzędzie, dzięki któremu jej odbiorcy o wiele częściej wchodzą z nią w interakcję.

Umów się na bezpłatną konsultację

Brodaty mężczyzna uśmiechający się i gestykulujący obiema rękami, ubrany w czarną bluzę z kapturem z logo, stojący na białym tle.

Niezobowiązująca konsultacja marketingowa.

Zwiększ sprzedaż, dzięki skutecznej strategii.

Umów się na darmową konsultacje

Podobne realizacje

Projekt współfinansowany ze środków EFRR. Numer umowy o powierzenie grantu: UDG-SPE.04.2023/098