Buduj zaangażowanie w social mediach

GregorMedia

GregorMedia

Po co inwestować w profesjonalne social media?

70%

Polaków aktywnie korzysta z mediów społecznościowych.

https://widoczni.com/blog/statystyki-social-media-w-polsce/

Źródło
48%

decydentów B2B korzysta z Facebooka.

https://www.websiterating.com/pl/research/facebook-statistics/#chapter-4

Źródło

Nasze usługi

Przyciągające grafiki

Tworzone przez nas grafiki to spójny branding, niekonwencjonalne

Viralowe rolki i video

Nagrywane w zespole viralove rolki i treści video budują zaangażowanie i wzbudzają dyskusję.

Nieszablonowe treści

Oparta na osobowości marki komunikacja wywołuje pozytywne emocje i zapada w pamięć.

Przemyślany wizerunek

Stała opieka nad profilem i odpisywanie na komentarze, chronią wizerunek firmy i angażują.

Dlaczego my - gregor Media

Nowa wiadomość

Porozmawiajmy o współpracy!

Social media naprawdę sprzedają!

Dlaczego prowadzona przez Gregor Media komunikacja to Twoja przewaga?

Facebook

Powierzając nam opiekę nad firmowym fanpagem, możesz spodziewać się stałego wzrostu odbiorców. Stworzymy harmonogram treści oraz wykreujemy content graficzny i video. Ustawimy kampanie, dzięki którym Twój telefon nie przestanie dzwonić.

Instagram

Wybierając prowadzenie Instagrama przez naszych specjalistów, możesz spodziewać się najwyższej jakości contentu wizualnego, angażujących stories i ciekawych treści. Uruchomimy także reklamy, dzięki którym podbijesz branżę.

TikTok

Zajmując się Twoim profilem na TikToku, zachęcimy Twoich przyszłych klientów do tańca, dyskusji, dzielenia się radością i zadawania pytań. Zajmiemy się promocją, która przyprowadzi do Ciebie młodych klientów.

LinkedIn

Wchodząc w Twój profil LinkedIn, przygotujemy w pełni profesjonalną komunikację, adresowaną do odbiorców z Twojej branży. Stworzymy funkcjonalny prospecting, dbając o Twój biznesowy wizerunek.

YouTube

Tworząc Twoją markę osobistą na YouTube, zadbamy o każdy aspekt idealnego video – od scenariusza, przez nagrania, aż po montaż i publikację. Dzięki naszej pomocy spełnisz swoje marzenia o byciu YouTuberem.

Inne wyzwania

Threads, Pinterest, X, Snapchat – jeśli tam kryje się Twoja grupa docelowa, pomożemy Ci zyskać rozgłos, niezależnie od platformy!

OPINIE 💬 KLIENTÓW

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ocena 4,8/5 od ponad 100 klientów.

Tomasz Szultka

Dzięki współpracy z Grzegorzem zyskaliśmy kompleksowe wsparcie marketingowe, od filmów promocyjnych po działania PR. Wynik? Wartościowe leady, wzrost rozpoznawalności i zysku o 500,000 zł w 2022 roku. Grzegorz i jego zespół są nie tylko skuteczni, ale i niezastąpieni w pilnych sprawach. Gorąco polecam!

Bartosz Gawin

Polecam Grzegorza jako partnera biznesowego, oraz specjalistę w marketingu. Współpracujemy już od ponad dwóch lat. W tym czasie wykonaliśmy razem z jego zespołem rebranding, treści oraz stronę internetową. Pozyskaliśmy wiele nowych leadów. Wiele z tych działań zakończyło się finalnie sprzedażą lub współpracą.
Grzegorz pomógł moim markom zaistnieć w internecie dzięki reklamie na Facebooku i Google, a także dzięki dobrze prowadzonym profilom w social media. Gorąco polecam współpracę z Grzegorzem

Michał Świątek Brzeziński

Polecam współpracę z Grzegorzem i jego zespołem. Dla moich dwóch firm prowadził kampanie sprzedażowe, oraz komunikację w social media. W trakcie tych działań pozyskaliśmy wiele fajnych zapytań. Zaangażowanie, fachowość i komunikatywność osób wyznaczonych do współpracy oceniam bardzo dobrze.

Magdalena Strózik

Super mocą Grzegorza jest SPRAWCZOŚĆ! Współpracujemy na różnych polach zawodowych już od ponad roku i zawsze mogłam liczyć na jego zaangażowanie, entuzjazm, wsparcie strategiczne i nieszablonowe rozwiązania. Grzegorz potrafi wcielić w życie najbardziej szalony pomysł i przekuć go w wyniki. Działa szybko i z pełną mocą, co wyróżnia go w branży. Ma wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu kampaniami reklamowymi, tworzeniu stron www i budowaniu marek w social media. Zbudował świetny zespół specjalistów, o którym z pewnością jeszcze nie raz będzie głośno! Cenię u Grzegorza to, że wciąż szuka i testuje nowe rozwiązania, a potem wdraża je odważnie w projektach.

Tomasz Szultka

Dzięki współpracy z Gregor Media zyskaliśmy kompleksowe wsparcie marketingowe, od filmów promocyjnych po działania PR. Wynik? Wartościowe leady, wzrost rozpoznawalności i zysku o 500,000 zł w 2022 roku. Grzegorz i jego zespół są nie tylko skuteczni, ale i niezastąpieni w pilnych sprawach. Gorąco polecam!

Maj 17, 2023

Bartosz Gawin

Polecam Gregor Media jako partnera biznesowego, oraz specjalistę w marketingu. Współpracujemy już od ponad trzech lat. W tym czasie wykonaliśmy razem z jego zespołem rebranding, treści oraz nową stronę internetową. Pozyskaliśmy wiele nowych leadów. Wiele z tych działań zakończyło się finalnie sprzedażą lub współpracą.

Styczeń 28, 2023

Michał Świątek Brzeziński

Polecam współpracę z Grzegorzem i jego zespołem. Dla moich dwóch firm prowadzi kampanie sprzedażowe, oraz komunikację w social mediach. W trakcie tych działań pozyskaliśmy wiele kalorycznych zapytań. Zaangażowanie, fachowość i komunikatywność osób wyznaczonych do współpracy oceniam bardzo dobrze.

Czerwiec 15, 2023

Magdalena Strózik

Super mocą Grzegorza jest SPRAWCZOŚĆ! Współpracujemy na różnych polach zawodowych już od ponad roku i zawsze mogłam liczyć na jego zaangażowanie, entuzjazm, wsparcie strategiczne i nieszablonowe rozwiązania. Grzegorz potrafi wcielić w życie najbardziej szalony pomysł i przekuć go w wyniki. Działa szybko i z pełną mocą, co wyróżnia go w branży.

Kwiecień 24, 2022

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapytaj o wycenę!

Chcesz osiągnąć sukces w biznesie, ale nie do końca wiesz jak to zrobić? My wiemy! Zaufaj doświadczonym specjalistom.

+48 664 173 764

Zadzwoń do nas

kontakt@gregormedia.com.pl

Napisz do nas
Napisz do nas