Zostań marketingowym ekspertem w swojej firmie!

Zainwestuj w rozwój
marki i zbuduj z nami spójną strategię na lata!

Co możesz zyskać, inwestując w strategie i szkolenia?

70%

Firm uważa, że szkolenia marketingowe przyczyniają się do wzrostu kompetencji i poprawy wyników marketingowych.

80%

Małych i średnich firm wdraża strategie marketingowe w mediach społecznościowych, aby zwiększyć swoją obecność online i angażować klientów.

Strategie i szkolenia marketingowe

Jak zmieni się przyszłość Twojego biznesu ze strategią i szkoleniami?

Strategia marki

Nasz zespół specjalistów spotka się z Tobą podczas warsztatów strategicznych i przeprowadzi Cię przez proces budowania tożsamości marki, projektowania grupy docelowej i tworzenia pomysłu na komunikację. Na koniec otrzymasz dokument – strategię komunikacji marki – zawierający praktyczne rekomendacje marketingowe.

Szkolenia z social mediów

Eksperci od social mediów pokażą Ci, jak wykorzystywać platformy społecznościowe, tj.: Facebook, Instagram, TikTok i LinkedIn do budowania społeczności, zwiększania zasięgów, uruchamiania reklam czy tworzenia kreacji. Po szkoleniu będziesz efektywniej wykorzystywać SM i mądrze rozbudujesz swoje konta.

Szkolenia z narzędzi marketingowych

Podzielimy się z Tobą wiedzą o bezpłatnych i płatnych narzędziach do tworzenia tekstów i grafik, także z wykorzystaniem AI, dzięki którym zaplanujesz profesjonalne komunikaty marketingowe na własną rękę. Po szkoleniu z łatwością samodzielnie napiszesz wciągające treści i zaprojektujesz kreatywne obrazy.

Szkolenia dla zespołów

Poprowadzimy szkolenia dla zespołu marketingu w Twojej firmie. Nie tylko nauczymy ich wszystkiego o social mediach, copywritingu i grafice, ale też pokażemy wzajemne zależności i sposoby, które ułatwią im współpracę – a Ty zwiększysz zyski z reklam.

Szkolenia 1:1

Jeśli prowadzisz firmę samodzielnie lub jednoosobowo odpowiadasz za marketing w organizacji, koniecznie wykorzystaj ofertę Gregor Media jako trenera personalnego! Rozwiń swoje umiejętności w zakresie marketingu – w zależności od indywidualnych potrzeb biznesu i obecnie posiadanej wiedzy!

Tworzenie strategii marketingowej Gregor Media

Nowa wiadomość

Porozmawiajmy o współpracy!

Zamów strategię lub szkolenie dla swojej organizacji!

Podnieś kompetencje swojego zespołu i efektywność marketingu!

Strategie dla nowych marek

Jeśli wypuszczasz na rynek nowy produkt/usługę lub Twoje obecne działania są nieskuteczne, spotkaj się z nami na warsztatach budowania marki, której wynikiem jest strategia komunikacji dla Twojego biznesu! Porozmawiamy o wartościach, zaprojektujemy grupę docelową i zgłębimy Twoją ofertę, a na koniec przygotujemy wieloaspektowe rekomendacje, dotyczące skutecznych i osadzonych w rzeczywistości działań reklamowych.

Szkolenia dla NGO

Prowadzimy szkolenia dla organizacji pożytku publicznego, fundacji, stowarzyszeń. Dzięki zdobytej podczas nich wiedzy z łatwością dotrzesz do swojej grupy docelowej, a o Twojej idei usłyszy cały świat. Pokażemy Ci, jak korzystać z darmowych i płatnych narzędzi marketingowych, jak projektować i pisać, także wykorzystując AI, a tym samym skuteczniej realizować cele projektów.

Szkolenia dla biznesu

Jeśli Twoja firma posiada zespół marketingowy lub prowadzisz ją samodzielnie i chcesz zwiększyć skuteczność działań oraz kompetencje, skorzystaj ze szkoleń dla biznesu. Wytłumaczymy Ci, w jakie narzędzia warto inwestować, jak wykorzystać te dostępne bezpłatnie oraz w jaki sposób tworzyć zaawansowane projekty reklamowe.

Szkolenia dla urzędników

Kierując zespołem do spraw marketingu w urzędzie miasta, gminy, starostwie lub w innych tego typu miejscach, możesz efektywniej wykorzystywać dostępne środki finansowe, osiągając dużo lepsze wyniki reklamowe. Z naszych szkoleń dowiesz się, jak maksymalizować efekty płatnych i bezpłatnych działań marketingowych także przy niskim budżecie.

OPINIE 💬 KLIENTÓW

Dlaczego warto z nami współpracować?

Ocena 4,8/5 od ponad 100 klientów.

Tomasz Szultka

Dzięki współpracy z Grzegorzem zyskaliśmy kompleksowe wsparcie marketingowe, od filmów promocyjnych po działania PR. Wynik? Wartościowe leady, wzrost rozpoznawalności i zysku o 500,000 zł w 2022 roku. Grzegorz i jego zespół są nie tylko skuteczni, ale i niezastąpieni w pilnych sprawach. Gorąco polecam!

Bartosz Gawin

Polecam Grzegorza jako partnera biznesowego, oraz specjalistę w marketingu. Współpracujemy już od ponad dwóch lat. W tym czasie wykonaliśmy razem z jego zespołem rebranding, treści oraz stronę internetową. Pozyskaliśmy wiele nowych leadów. Wiele z tych działań zakończyło się finalnie sprzedażą lub współpracą.
Grzegorz pomógł moim markom zaistnieć w internecie dzięki reklamie na Facebooku i Google, a także dzięki dobrze prowadzonym profilom w social media. Gorąco polecam współpracę z Grzegorzem

Michał Świątek Brzeziński

Polecam współpracę z Grzegorzem i jego zespołem. Dla moich dwóch firm prowadził kampanie sprzedażowe, oraz komunikację w social media. W trakcie tych działań pozyskaliśmy wiele fajnych zapytań. Zaangażowanie, fachowość i komunikatywność osób wyznaczonych do współpracy oceniam bardzo dobrze.

Magdalena Strózik

Super mocą Grzegorza jest SPRAWCZOŚĆ! Współpracujemy na różnych polach zawodowych już od ponad roku i zawsze mogłam liczyć na jego zaangażowanie, entuzjazm, wsparcie strategiczne i nieszablonowe rozwiązania. Grzegorz potrafi wcielić w życie najbardziej szalony pomysł i przekuć go w wyniki. Działa szybko i z pełną mocą, co wyróżnia go w branży. Ma wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu kampaniami reklamowymi, tworzeniu stron www i budowaniu marek w social media. Zbudował świetny zespół specjalistów, o którym z pewnością jeszcze nie raz będzie głośno! Cenię u Grzegorza to, że wciąż szuka i testuje nowe rozwiązania, a potem wdraża je odważnie w projektach.

Tomasz Szultka

Dzięki współpracy z Gregor Media zyskaliśmy kompleksowe wsparcie marketingowe, od filmów promocyjnych po działania PR. Wynik? Wartościowe leady, wzrost rozpoznawalności i zysku o 500,000 zł w 2022 roku. Grzegorz i jego zespół są nie tylko skuteczni, ale i niezastąpieni w pilnych sprawach. Gorąco polecam!

Maj 17, 2023

Bartosz Gawin

Polecam Gregor Media jako partnera biznesowego, oraz specjalistę w marketingu. Współpracujemy już od ponad trzech lat. W tym czasie wykonaliśmy razem z jego zespołem rebranding, treści oraz nową stronę internetową. Pozyskaliśmy wiele nowych leadów. Wiele z tych działań zakończyło się finalnie sprzedażą lub współpracą.

Styczeń 28, 2023

Michał Świątek Brzeziński

Polecam współpracę z Grzegorzem i jego zespołem. Dla moich dwóch firm prowadzi kampanie sprzedażowe, oraz komunikację w social mediach. W trakcie tych działań pozyskaliśmy wiele kalorycznych zapytań. Zaangażowanie, fachowość i komunikatywność osób wyznaczonych do współpracy oceniam bardzo dobrze.

Czerwiec 15, 2023

Magdalena Strózik

Super mocą Grzegorza jest SPRAWCZOŚĆ! Współpracujemy na różnych polach zawodowych już od ponad roku i zawsze mogłam liczyć na jego zaangażowanie, entuzjazm, wsparcie strategiczne i nieszablonowe rozwiązania. Grzegorz potrafi wcielić w życie najbardziej szalony pomysł i przekuć go w wyniki. Działa szybko i z pełną mocą, co wyróżnia go w branży.

Kwiecień 24, 2022

FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapytaj o wycenę!

Chcesz osiągnąć sukces w biznesie, ale nie do końca wiesz jak to zrobić? My wiemy! Zaufaj doświadczonym specjalistom.

+48 664 173 764

Zadzwoń do nas

kontakt@gregormedia.com.pl

Napisz do nas
Napisz do nas