Strona internetowa porządkująca chaos – realizacja dla firmy z branży energii

Klient:

Romgaz

Zakres działań:

Strona internetowa

Stacja benzynowa z napisem „ROMGAZ” posiada samochody zaparkowane przy dystrybutorach i mały sklepik z napisem „SKLEP” z boku.

Kim jest Klient?

Naszym klientem jest rodzinna firma z branży gazu i paliw, z którą współpracujemy na różnych polach od wielu lat.

Posiada własne sieci paliw. W obu dziedzinach konkuruje na rynku z globalnymi korporacjami i państwowymi firmami. Wie, jak istotny jest marketing, dlatego nieustannie inwestuje w działania, które przynoszą korzystne rezultaty.

Cele Klienta

Klient posiadał stronę internetową, która była przestarzała i niefunkcjonalna.

Odbijało się to na jego wizerunku, ale też generowało chaos w kontaktach z klientami. Nie wiedzieli oni, jaka jest oferta i szybko rezygnowali albo dzwonili, by zapytać o szczegóły, ale nie do tych osób, do których powinni. Ponadto klient chciał rozpocząć intensywne działania marketingowe i strategicznie podchodził do realizacji nowej strony. Oczekiwał wysokiej jakości rezultatów – jednak na tyle elastycznych, by można szybko dopasować je do sytuacji w branży.

Jaskrawy niebieski traktor zaparkowany jest w pobliżu ciężarówki i cysterny Rohgaz pod częściowo zachmurzonym niebem, z dużymi silosami zbożowymi widocznymi w tle.

Zaproponowane rozwiązania

Stworzyliśmy zupełnie nową wersję strony internetowej.

Zaczęliśmy od uporządkowania posiadanych informacji. Chcieliśmy zapanować nad szumem i poukładać ofertę na nowo, aby trafiała do odpowiednich grup odbiorców. Ze względu na szeroki wachlarz usług, było to zadanie skomplikowane, jednak zakończyliśmy je sukcesem.

Zaproponowaliśmy zupełnie nowy layout, oparty o odświeżony branding firmy.

Napisaliśmy teksty, ułatwiające poruszanie się po stronie, zachęcające do kontaktu i budujące wizerunek profesjonalnego przedsiębiorstwa. Zainstalowaliśmy wtyczkę callback i zautomatyzowaliśmy proces kontaktu z potencjalnymi klientami. Przeprowadziliśmy także optymalizację SEO.

Uzyskane rezultaty

Klient uzyskał w pełni funkcjonalną stronę internetową, która w 100% spełniła jego oczekiwania.

Jest estetyczna, łatwa w obsłudze i zachęcająca do kontaktu. Informacje poukładane są w logiczny sposób, a każdy sektor w działalności przedsiębiorstwa posiada odpowiednią stronę ofertową. Wtyczki i aplikacje ułatwiają kontakt i przyspieszają domknięcie umowy.

Strona wyróżnia się na tle innych w tej branży, a nasz klient zbudował wizerunek, dzięki któremu może śmiało konkurować z największymi na rynku.

Szukasz wsparcia w działaniach marketingowych?

Dwóch kolegów współpracujących nad projektem przy użyciu laptopa w nowoczesnej przestrzeni biurowej.
Umów się na darmową konsultacje

Podsumowanie działań

Zobacz, co o współpracy z nami sądzi klient. Weź z niego przykład i zadbaj o nowoczesną stronę internetową dla swojej firmy!

Umów się na bezpłatną konsultację

Brodaty mężczyzna uśmiechający się i gestykulujący obiema rękami, ubrany w czarną bluzę z kapturem z logo, stojący na białym tle.

Bezpłatna konsultacja marketingowa.

Zwiększ sprzedaż, dzięki skutecznej strategii.

Umów się na darmową konsultacje

Podobne realizacje

Projekt współfinansowany ze środków EFRR. Numer umowy o powierzenie grantu: UDG-SPE.04.2023/098