Drzwi otwarte w ekspresowym tempie - event dla firmy z branży OZE

Klient:

Dom Bez Kosztów

Zakres działań:

Event

Uśmiechnięta kobieta pokazująca voucher dwóm osobom podczas spotkania przy stole.

Kim jest Klient?

Jednym z naszych stałych, wieloletnich klientów jest firma z branży budowy domów i usług OZE.

Zajmuje się ona budową domów od A do Z - od projektu po realizację, a także wdraża instalacje ekologiczne dla domów i firm, zajmuje się pompami ciepła czy termomodernizacją. Działa głównie lokalnie, więc swoją strategię marketingową opiera na dotarciu do mieszkańców regionu m.in. poprzez organizację eventów.

Cele Klienta

Klient co jakiś czas organizuje event - drzwi otwarte w domu pokazowym, zbudowanym przez niego od A do Z.

Zaprasza w tym czasie potencjalnych odbiorców, aby pokazać im jakość wykonania i proponowane przez siebie rozwiązania, wdrożone w rzeczywistym obiekcie. Tym razem zwrócił się do nas „za pięć dwunasta” z prośbą o wypromowanie akcji - mieliśmy na to zaledwie 10 dni. Jego celem w pierwszej kolejności była wysoka frekwencja wśród odwiedzających - potrzebował wsparcia w dotarciu do nich w krótkim czasie i przekonaniu ich do przyjścia. Poprosił nas także o przygotowanie różnorodnych materiałów promocyjnych, które wsparłyby handlowców, chcących domknąć sprzedaż.

Dwie ręce wymieniające promocyjny kupon na nieruchomość na tle domu mieszkalnego.

Zaproponowane rozwiązania

Po zebraniu wszystkich informacji na temat eventu, przystąpiliśmy do działań.

Przygotowaliśmy graficznie i tekstowo kampanie reklamowe, nakierowane następnie na grupę docelową. Równocześnie pracowaliśmy nad materiałami reklamowymi z MoFu, czyli tej części lejka marketingowego, w który mieli „wpadać” odwiedzający i które miały wspierać pracujących na miejscu handlowców. Wśród nich najważniejsze były ulotki, roll-upy, banery, balony, naklejki wielkoformatowe czy tabliczki informacyjne.

Po drodze okazało się, że drukarnie, z którymi współpracujemy, nie miały wolnych terminów w tak krótkim czasie.

Dodatkowo musieliśmy realizować inne zadania dla tego samego klienta, które także były dla niego priorytetowe, co utrudniało pracę bezpośrednio nad eventem. Angażując cały zespół, by zoptymalizować działania i wyszukując nowe drukarnie w regionie, zrealizowaliśmy jednak wszystkie zaplanowane akcje na czas.

Uzyskane rezultaty

Zobacz jak wyglądał zorganizowany event

Materiały drukowane przygotowaliśmy tuż przed deadlinem. Wysokiej jakości wydruki cieszyły oczy odwiedzających już od progu domu pokazowego. A było kogo! Podczas drzwi otwartych pojawiło się mnóstwo nowych osób, zainteresowanych ofertą i rozwiązaniami marki. Frekwencja – osiągnięta precyzyjnie targetowaną kampanią – przekroczyła najśmielsze oczekiwania naszego klienta.

Szukasz wsparcia w działaniach marketingowych?

Dwóch kolegów współpracujących nad projektem przy użyciu laptopa w nowoczesnej przestrzeni biurowej.
Umów się na darmową konsultacje

Podsumowanie działań

Jeśli chcesz zorganizować event z Gregor Media, jesteśmy gotowi do działania!

Przygotujemy dla Ciebie wszystko od A do Z – nie tylko zorganizujemy przestrzeń czy zaprojektujemy materiały promocyjne, ale też uruchomimy kampanię, która zachęci do wzięcia udziału w wydarzeniu precyzyjnie dobraną grupę odbiorców. Zamów darmową wycenę i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Umów się na bezpłatną konsultację

Brodaty mężczyzna uśmiechający się i gestykulujący obiema rękami, ubrany w czarną bluzę z kapturem z logo, stojący na białym tle.

Bezpłatna konsultacja marketingowa.

Zwiększ sprzedaż, dzięki skutecznej strategii.

Umów się na darmową konsultacje

Podobne realizacje

Projekt współfinansowany ze środków EFRR. Numer umowy o powierzenie grantu: UDG-SPE.04.2023/098