OFERTA

Zainwestuj w pozycjonowanie SEO, które wywinduje Cię w Google!

Spraw, by Twoja profesjonalna strona WWW pojawiała się wysoko w wyszukiwarkach i zachęcała klientów do korzystania z usług!

Osiągnij pozycję lepszą niż konkurencji!

Pozycja, którą osiąga Twoja WWW na liście wyników w Google to bardzo ważny czynnik konkurencyjności marki – zarówno na rynku lokalnym, jak i ogólnopolskim. Miejsce na pierwszej stronie jest kluczowe, gdyż większość użytkowników szuka odpowiedzi na swoje zapytanie zaledwie przez kilka chwil, nie wgłębiając się w to, czy lepsze rzeczy znajdzie dalej. Możesz osiągnąć je na kilka sposobów: jednym z nich są teksty SEO – strony internetowe je posiadające już po kilku miesiącach uzyskują znacznie lepsze wyniki niż należące do konkurentów, którzy nie inwestuje w takowe treści.

Za pomocą optymalnie wybranych słów kluczowych, umiejętnie wplecionych w treść, odpowiedniej ilości tekstu oraz kilku innych sztuczek, których używają copywriterzy, aby osiągnąć swój cel, wygrywasz walkę o uwagę najpierw sztucznej inteligencji, kryjącej się za działaniem wyszukiwarki Google, a następnie potencjalnego klienta. Ilość, jakość i odpowiednia kompozycja zdań w poszczególnych boxach dopracowanej w najdrobniejszych

Zainwestuj w teksty, które sprzedadzą wszystko!

Najlepiej postrzegane strony internetowe to takie, w których zadbano o pozycjonowanie i optymalizację pod kątem potrzeb klienta. Treści napisane przez naszych specjalistów mają za zadanie nie tylko wywindować Twoją witrynę na liście wyników w Google, ale też sprytnie poprowadzić klienta od strony głównej do produktowych, a na końcu do kontaktu czy sfinalizowania transakcji. Pozytywnie wpływają na czas, który użytkownicy spędzają na stronie, z każdą minutą coraz bardziej przekonując ich, by skorzystali z usług.

Teksty pisane pod kątem SEO mogą też sprawdzić, że zyskasz w oczach klientów, dla których liczą się najdrobniejsze szczegóły. Brak błędów językowych, przyjemna treść, którą łatwo się czyta, wciągająca historia, pokazująca atuty marki i korzyści płynące z korzystania z produktów lub usług to istotne atuty optymalizacji SEO stron internetowych.Podniesiemy pozycję Twojej strony WWW w Google

Podniesiemy pozycję Twojej strony WWW w Google

Napiszemy dla Ciebie teksty, które sprzedają

Przeprowadzimy Twojego klienta od strony głównej do celu

Zwiększymy widoczność Twoich produktów i usług w Internecie

Treści działające jak wirtualny sprzedawca

Profesjonalna strona internetowa to Twój wirtualny sprzedawca, który działa 24 h/dobę. Na tę cechę składa się kilka czynników.

Działająca bez zarzutu, zoptymalizowana pod kątem użytkownika strona internetowa, przyjazny interfejs oraz treści, które opowiadają o usługach i produktach językiem korzyści. Kreatywne rozwiązania, unikalne dla Twojej marki hasła, slogany, które w nienachalny sposób przewijają się przez całą witrynę, opisy produktów czy usług, mówiące o prawdziwych zaletach i zyskach, jakie Twój potencjalny klient będzie miał z ich korzystania, język dostosowany do możliwości poznawczych odbiorcy – wszystko to biorą pod uwagę współpracujący z Gregor Media specjaliści, tworzący unikatowe teksty SEO na strony internetowe!

Współpraca ze sztuczną inteligencją

Dobrze napisane teksty na WWW tworzą pozytywny obraz Twojej marki, między słowami przemycając hasła dostrzegane przez sztuczną inteligencję Google. Ta premiuje zarówno zawartość haseł, które najczęściej wyszukują użytkownicy, jak i ogólną jakość tego, co „czyta”.

Po upływie określonego czasu, gdy AI pozytywnie ocenia profesjonalnie wykonaną w każdym calu witrynę, znacznie lepiej ją pozycjonuje. Ufając pracy specjalistów Gregor Media od SEO stron internetowych, zapewniasz sobie miejsce na pierwszej liście wyników wyszukiwarki bez dodatkowych reklam!


Sprawdź również pozycjonowanie w innych miastach:


Umów się na bezpłatną konsultację!

Nie wiesz, które usługi Gregor Media będą najlepsze w przypadku Twojego biznesu? Zastanawiasz się, jaka reklama mogłaby wypromować Twoją markę, by przynieść jak największy zwrot z inwestycji? Myślisz o nowej stronie internetowej, ale nie wiesz, od czego zacząć i jak dotrzeć do potencjalnych klientów? Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której porozmawiamy o Twoich potrzebach, budżecie i pomysłach – zaproponujemy Ci najbardziej optymalne rozwiązanie!


Wyślij zapytanie
o współpracę


Wyślij zapytanie do nas

Zapisz się na
konsultację online


Zapisz się już teraz

Projekt współfinansowany ze środków EFRR. Numer umowy o powierzenie gruntu: UDG-SPE.04.2023/098