OFERTA

Zwróć na siebie uwagę kreatywną grafiką reklamową!

Zobacz, jak Twoi potencjalni klienci szybciej i skuteczniej zapamiętują Twoją markę, widząc przyciągające i konsekwentnie realizowane obrazy!

Zamów profesjonalną, czyli spójną identyfikację wizualną!

W dzisiejszym świecie kultura obrazkowa ma się doskonale. Ludzie rzadko czytają – a jeśli to robią, musi ich do tego zachęcić silny bodziec w postaci przyciągającej grafiki. Przy tak dużej konkurencji grafik na zamówienie, które walczą o uwagę użytkowników Internetu i odbiorców w przestrzeni publicznej, trzeba wyróżnić się nie tylko treścią, ale też nowoczesnym układem i modną kolorystyką.

Niezależnie, w czym potrzebujesz wsparcia – czy chodzi o grafikę do sklepu internetowego, czy grafikę do druku – każda rzecz powinna być zrealizowana w takim samym stylu. Używając ustalonej na początku naszej współpracy palety barw, wybranych fontów, rozmieszczając zdjęcia w podobnym stylu, zbudujemy w odbiorcach skojarzenia z Twoją marką, które z czasem będą silniej wpływały na ich uwagę, gdy zobaczą kolejny baner, reklamę na Facebooku czy okładkę e-booka Twojej firmy.

Skorzystaj z grafik do wielu różnych zastosowań!

Nasi specjaliści od grafiki komputerowej stworzą dla Ciebie obrazy do zastosowania w wielu różnych miejscach. Mogą to być materiały drukowane: ulotki, plakaty, banery, wizytówki, billboardy, naklejki: od małych po takie na autobusy i wiele innych. Jesteśmy ekspertami od grafik wrzucanych do sieci: pod kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, na strony internetowe, do e-sklepów itp. Wykonamy dla Ciebie obrazy na gadżety według podanej specyfikacji: kubki, koszulki, długopisy, krówki etc. Jeśli zaś chcesz zaprezentować swój produkt, przygotujemy atrakcyjne mockupy!

Wszystkie kreowane przez nas obrazy wyróżnią Cię pośród konkurencji wysoką jakością oraz spójnym przekazem, zgodnym z tym, co chce przekazać Twoja marka. Weźmiemy również pod uwagę, czego oczekują klienci z grupy docelowej, dostosowując wreszcie to, co chcesz powiedzieć pod obecne trendy wizualne! Skontaktuj się z nami, by porozmawiać o szczegółach.

Wykreujemy dla Ciebie spójną identyfikację wizualną

Zadbamy o każdy szczegół i pełną estetykę Twoich grafik

Zrealizujemy dla Twojej firmy projekty do każdego zastosowania

Przygotujemy angażujące, estetyczne i kreatywne obrazy

Dopracowane grafiki przyciągają odbiorców

Miasta oklejone są banerami, ulotki wysypują się ze skrzynek, a grafiki na zamówienie na Facebooku przewijają się jedna za drugą w nieskończonym ciągu. Niezależnie od formatu, znaczenie ma tej jeden ułamek sekundy, w którym ludzkie oko dostrzega obraz, a mózg decyduje, czy chce się przy nim zatrzymać na dłużej i zagłębić się w treść.

Maksymalnie dopracowanie techniczne, pomysłowo rozmieszczone zdjęcia, intrygująca kolorystyka, nietypowy format – każdy z tych czynników przybliża Cię do tego, aby wygrać wyścig o uwagę Twoich potencjalnych klientów. My zaś zrobimy wszystko, by zmieścić je wszystkie na jednej grafice!

Kreacja wizualna, która wyróżnia w Internecie

Grafiki – także te drukowane – mogą stać się dziś w Internecie viralem. Wystarczy, że ktoś, zwróci na nie uwagę, zrobi im zdjęcie czy screena i wrzuci na Facebooka czy Instagrama. Ważne jest jednak nie tylko to, żeby ludzie mówili o Twojej marce, ale też to, w jaki sposób to robią!

Aby taka viralowa sława materiałów powiązanych z Twoją marką była pozytywna i przełożyła się wyłącznie na zyski, zainwestuj w ich wysoką jakość oraz w oryginalny, błyskotliwy przekaz. Zaufaj specjalistom Gregor Media, aby mieć pewność, że profesjonalnie przygotowane grafiki wywrą na Twoich potencjalnych klientach mocne i tylko pozytywne wrażenie!Umów się na bezpłatną konsultację!

Nie wiesz, które usługi Gregor Media będą najlepsze w przypadku Twojego biznesu? Zastanawiasz się, jaka reklama mogłaby wypromować Twoją markę, by przynieść jak największy zwrot z inwestycji? Myślisz o nowej stronie internetowej, ale nie wiesz, od czego zacząć i jak dotrzeć do potencjalnych klientów? Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której porozmawiamy o Twoich potrzebach, budżecie i pomysłach – zaproponujemy Ci najbardziej optymalne rozwiązanie!


Wyślij zapytanie
o współpracę


Wyślij zapytanie do nas

Zapisz się na
konsultację online


Zapisz się już teraz

Projekt współfinansowany ze środków EFRR. Numer umowy o powierzenie grantu: UDG-SPE.04.2023/098