OFERTA

Tworzenie stron Chojnice

Tworzymy nowoczesne strony internetowe Chojnice na podstawie wypracowanego know-how w branży. Stwórz z nami wizytówkę swojej firmy, która będzie działała 24h przez 7 dni w tygodniu.

Strony internetowe Chojnice dla Ciebie

Nasza agencja reklamowa Chojnice specjalizuje się w działaniach z zakresu tworzenia stron www i szeroko rozumianego pozycjonowania. Żyjemy w czasach postępu, gdzie informacja i dobra komunikacja z klientem staje się prawdziwą wartością prowadzenia biznesu. Większość konsumentów poszukuje informacji dotyczących firmy, bądź produktu właśnie w Internecie.

 

Strony internetowe Chojnice to szansa na pozyskanie nowych klientów i zareklamowanie swojej firmy. Jeżeli Twoja działalność nie jest widoczna w Internecie to jest to oczywista korzyść dla Twojej konkurencji. Lepiej działać nim będzie za późno. Cechuje nas indywidualne podejście do klienta – twoja strona www powinna być wizytówką twojej firmy i wartości jakie reprezentujesz. Lata doświadczenia, zdobyta wiedza i zrealizowane zlecenia nauczyły nas tworzenia funkcjonalnych i czytelnych witryn internetowych. Jeżeli szukasz firmy dla której stworzenie strony internetowej Chojnice to chleb powszedni to wiedz, że trafiłeś we właściwe miejsce.

Pozycjonowanie stron Chojnice

Tworzenie stron www Chojnice to pierwszy krok w pozyskiwaniu nowych klientów. Kolejną istotną kwestią jest właściwe pozycjonowanie stron Chojnice, czyli poprawa widoczności twojej firmy w wynikach wyszukiwania google. Badania pokazują, że w pierwszy wynik wyszukiwarek klika około 30-35% przeglądających. Drugą pozycję sprawdza już 17%. Generalna zasada jest prosta – im wyżej twoja strona znajduje się w wynikach wyszukiwania, tym więcej osób przejdzie na Twoją stronę i dokona zakupu, bądź zapozna się z ofertą twojej firmy.

 

Nasza agencja reklamowa Chojnice zapewnia kompleksowe podejście do klienta – tworzymy responsywne strony internetowe Chojnice, zgodne z zasadami SEO i uczciwymi praktykami. Jasne zasady, sprawdzone rozwiązania i doświadczenie to cechy które wyróżniają nas na tle konkurencji. Pamiętaj, że im wcześniej będziesz miał stronę internetową – tym szybciej trafisz do nowych klientów w Chojnicach i okolicy.

Stworzymy dla Ciebie WWW-handlowca działającego całą dobę!

Zrealizujemy stronę, która będzie służyła Ci przez długie lata!

Zaprojektujemy witrynę, która będzie funkcjonalna niezależnie od urządzenia!

Wykonamy internetową wizytówkę, która wyróżni Cię szczegółami!

Strona internetowa dla Bio-Industry z Chojnic

Strona Internetowa Bio-Industry to jedna z naszych ulubionych realizacji. Potencjalni klienci mogą na niej pozyskać mnóstwo wiedzy – zarówno dzięki profesjonalnym tekstom pod pozycjonowanie SEO  jak i opisom usług związanych z niszą klienta. Odbiorca już po kilku minutach wie, czego może oczekiwać oraz jak atrakcyjna jest oferta.

W uzgodnionym na początku pracy briefie uwzględniliśmy nie tylko oczekiwany efekt wizualny czy sposób komunikacji, ale przede wszystkim cel, jaki miała osiągać witryna. Zgodnie z nim już od pierwszych dni skutecznie przekonuje potencjalnych klientów do podjęcia konkretnych działań, zwiększających w konsekwencji zyski firmy!

Divine Body Studio Chojnice

W Gregor Media projektujemy nowe strony internetowe zgodnie z aktualnymi trendami wizualnymi. Tak też było w przypadku Divine Body, gdzie chcieliśmy oddać maksymalnie wizerunek premium studia kosmetologii zarówno na zdjęciach, jak i pisząc zachęcające do spędzenia tam czasu treści. Dzięki nagranym filmom, pięknym fotografiom strona nabrała pełnego blasku. Wcześniej przygotowana przez nas identyfikacja wizualna została idealnie dopełniona.

Tworząc podstrony zwróciliśmy uwagę, by wybrane przez nas moduły, stosowanie precyzyjnie określonego CTA oraz układ poszczególnych elementów szybko przekonały potencjalne klientki, by skorzystały z zabiegów oferowany przez klienta. Cel został zrealizowany – niezależnie od pory dnia serwis działa jak sprawny sprzedawca i marketingowiec w jednym, wyróżniając firmę na tle konkurencji!


Jak wygląda projektowanie stron internetowych?

Tworzenie stron internetowych rozpoczynamy od rozpoznania biznesu naszego klienta i analizy obecnej strony internetowej Chojnice. W naszej firmie tworzymy profesjonalne strony internetowe, dlatego wiemy jak ważne dla jej skuteczności jest sposób wykonania strony internetowej, oraz napisanie treści.

W późniejszym etapie przystępujemy do projektowania strony. Omawiamy z klientem ewentualne zmiany w designie i przystępujemy do kodowania strony.

 

Jakie strony wykonujemy?

Strony internetowe dla sektora MŚP
Landing page- strony lądowania
Strony sprzedażowe
Sklepy internetowe

Tworzenie stron WWW w regionie


Umów się na bezpłatną konsultację!

Nie wiesz, które usługi Gregor Media będą najlepsze w przypadku Twojego biznesu? Zastanawiasz się, jaka reklama mogłaby wypromować Twoją markę, by przynieść jak największy zwrot z inwestycji? Myślisz o nowej stronie internetowej, ale nie wiesz, od czego zacząć i jak dotrzeć do potencjalnych klientów? Chcesz skorzystać z naszej specjalnej oferty? [Specjalna oferta] Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której porozmawiamy o Twoich potrzebach, budżecie i pomysłach – zaproponujemy Ci najbardziej optymalne rozwiązanie!


Wyślij zapytanie
o współpracę


Wyślij zapytanie do nas

Zapisz się na
konsultację online


Zapisz się już teraz