Funkcjonalna strona internetowa dla producenta zaginarek do blach

Klient:

Prod-masz

Zakres działań:

Strona internetowa

Laptop na okrągłym stole wyświetla stronę internetową producenta wędzarni i pieców do grillowania. W tle widać rozmytą elewację budynku.

Kim jest Klient?

Naszym klientem była firma produkcyjna, która od przeszło 20 lat produkuje giętarki i zaginarki do blachy.

Rodzinna firma tworzy urządzenia dla profesjonalistów z różnych branż, posługując się przy tym innowacyjnymi technologiami. Swoje produkty sprzedaje nie tylko w Polsce, ale też na inne rynki europejskie.

Cele Klienta

Klient posiadał przestarzałą stronę internetową, nie odpowiadającą współczesnemu odbiorcy.

Chciał, aby na nowej stronie można było z łatwością znaleźć wszystkie potrzebne informacje. Drugim, niemniej istotnym celem, miało być skrócenie procesu sprzedaży, uzyskując szybsze złożenie indywidualnej oferty. Wreszcie, wysyłając swoje produkty poza Polskę, nasz klient chciał, aby strona została przetłumaczona na język angielski, włoski, francuski i szwedzki.

Utwardzona działka z wieloma czerwonymi maszynami do gięcia metalu ustawionymi w rzędach. W tle widać budynek z dużymi drzwiami i kilka białych ciężarówek.

Zaproponowane rozwiązania

Zaproponowaliśmy klientowi pełną ofertę strony internetowej – intuicyjną i zgodną z zasadami UX/UI.

Aby skrócić proces sprzedaży, wdrożyliśmy konfigurator, ułatwiający sortowanie i przeszukiwanie gamy produktów. Chociaż język, jakim posługuje się branża, jest specyficzny, napisaliśmy treści zgodne z tym sposobem komunikacji. Pokazały one markę jako profesjonalną i rzetelną, wzbudzającą zaufanie. Zostały one – wraz z całą stroną – zoptymalizowane pod kątem SEO.

Strona wspiera kilka wersji językowych, które wybrał klient.

Na rynek szwedzki stworzyliśmy przy okazji specjalny landing page. Tłumaczenia były przygotowywane w współpracy z biurem tłumaczeń - ten proces nadzorowaliśmy na bieżąco. Dodatkowo nagraliśmy wiele filmów video: wizerunkowych i pokazujących produkty oraz instrukcje obsługi w formie rolek. Zrealizowaliśmy także katalog produktów w wersji online – pod kątem graficznym i tekstowym zrobił ogromne wrażenie zarówno na naszym kliencie, jak i jego odbiorcach.

Uzyskane rezultaty

Wieloetapowa praca przyniosła oczekiwane przez klienta rezultaty.

Otrzymał nowoczesną, w pełni funkcjonalną stronę internetową z doskonałymi treściami, wdrożonym konfiguratorem, wspierającym poznanie produktów i serią wciągających filmów produktowych. Jest ona przetłumaczona na wskazane przez klienta języki. Firma poprawiła swój wizerunek wśród odbiorców, łącząc renomę z innowacyjnym podejściem do biznesu.

Szukasz wsparcia w działaniach marketingowych?

Dwóch kolegów współpracujących nad projektem przy użyciu laptopa w nowoczesnej przestrzeni biurowej.
Umów się na darmową konsultacje

Podsumowanie działań

Przestarzała strona internetowa nie pasuje do innowacyjnego biznesu

Zainwestuj w profesjonalną zmianę, przeznaczoną dla sektora B2B. Pokaż przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w nowoczesny sposób. Skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Umów się na bezpłatną konsultację

Brodaty mężczyzna uśmiechający się i gestykulujący obiema rękami, ubrany w czarną bluzę z kapturem z logo, stojący na białym tle.

Bezpłatna konsultacja marketingowa.

Zwiększ sprzedaż, dzięki skutecznej strategii.

Umów się na darmową konsultacje

Podobne realizacje

Projekt współfinansowany ze środków EFRR. Numer umowy o powierzenie grantu: UDG-SPE.04.2023/098