OFERTA

Nowa strona internetowa dla Twojej firmy

Z nami wyróżnisz się na tle konkurencji, zdobędziesz nowych klientów i zwiększysz sprzedaż!

Doskonałe pierwsze wrażenie

Własna strona WWW firmy musi być przygotowana perfekcyjnie. Jej estetyka i funkcjonalność według odbiorców z zewnątrz pokazuje Twoje podejście do pracy, sumienność i innowacyjność. Gdy panuje na niej porządek, grafiki są spójne, a teksty czytelne, Twoja marka postrzegana jest jako bardziej profesjonalna.

Strony internetowe muszą być też responsywne i niezależnie od urządzenia działać bez zarzutu.  Niewidoczne zaplecze techniczne jest tak samo istotne, jak część wizualna. Bezbłędne zabezpieczenia, łatwość w samodzielnym modyfikowaniu treści oraz brak bugów wpływają na niwelowanie ryzyka ponoszenia dodatkowych kosztów w przyszłości.

Stawiając na nasze projekty, inwestujesz w coś absolutnie unikatowego! Tworzone przez Gregor Media www – strony internetowe dla firm – nie tylko profesjonalnie wyglądają, ale też wyróżniają się konkretnymi elementami, wspierając Twoją sprzedaż dosłownie 24 h/dobę. Skontaktuj  się z nami i dowiedz się więcej!

Jeśli nie ma Cię w Internecie, to znaczy, że nie istniejesz.

Skutecznie wypozycjonowana, znajdzie się wysoko w wynikach wyszukiwania. Responsywna, uporządkowana i intuicyjna pozwoli na szybkie sfinalizowanie transakcji czy skontaktowanie się z Tobą. Taka jest perfekcyjnie wykonana przez Gregor Media strona WWW – koszt jej stworzenia szybko zmienia się w przychód, ponieważ wszystkie te cechy łączymy z jasno określonym już na etapie projektowania celem. Zobacz nasze dotychczasowe realizacje i zobacz, na co nas stać!

Dobrze zainwestowane pieniądze będą pracować na Ciebie przez lata. Stronę internetową możesz w prosty sposób aktualizować, informując o innowacyjnych usługach i produktach, poczynionych zmianach czy nowych możliwościach przeprowadzania transakcji. Jeśli działasz w branży e-commerce, utworzony przez nas projekt sklepu internetowego pozwoli Ci w przyszłości swobodnie dodawać nowe przedmioty.

Stworzymy dla Ciebie WWW-handlowca działającego całą dobę!

Zrealizujemy stronę, która będzie służyła Ci przez długie lata!

Zaprojektujemy witrynę, która będzie funkcjonalna niezależnie od urządzenia!

Wykonamy internetową wizytówkę, która wyróżni Cię szczegółami!

Stworzymy dla Ciebie WWW-handlowca działającego całą dobę!

Dzięki układowi i treściom wspierającym CTA Twoja strona internetowa będzie czymś więcej niż tylko estetyczną wizytówką. Niezależnie od pory dnia i nocy będzie bowiem działała jak sprawny sprzedawca i marketingowiec w jednym, wyróżniając Cię na tle konkurencji!

Inwestycja, która się zwraca

Inwestycja w stworzoną przez nas stronę internetową szybko się zwróci! Zrealizujemy Twoje pomysły oraz podpowiemy, co jeszcze można zmienić, by osiągnąć założone cele. Napiszemy dla Ciebie również profesjonalne teksty SEO, które stanowią ważny element tej złożonej całości. Dzięki nim nie tylko wypozycjonujesz WWW w Google, ale też ułatwisz proces poruszania się po stronie i opowiesz o swoich produktach lub usługach językiem korzyści, pokazując unikatowość swojej oferty.

Strona zgodna z trendami

W Gregor Media projektujemy strony internetowe zgodnie z aktualnymi trendami wizualnymi. Zwracamy uwagę, by wybierane przez nas moduły oraz układ poszczególnych elementów zachęcały klienta do skorzystania z Twoich usług, szybko przeprowadzały go przez proces zakupowy lub kierowały do kontaktu.

Strona dla Bio-Industry

Strona Internetowa Bio-Industry to jedna z naszych ulubionych realizacji. Potencjalni klienci mogą na niej pozyskać mnóstwo wiedzy – zarówno dzięki profesjonalnym tekstom pod pozycjonowanie SEO  jak i opisom usług związanych z niszą klienta. Odbiorca już po kilku minutach wie, czego może oczekiwać oraz jak atrakcyjna jest oferta.

W uzgodnionym na początku pracy briefie, uwzględniliśmy nie tylko oczekiwany efekt wizualny czy sposób komunikacji, ale przede wszystkim cel, jaki miała osiągać witryna. Zgodnie z nim już od pierwszych dni skutecznie przekonuje potencjalnych klientów do podjęcia konkretnych działań, zwiększających w konsekwencji zyski firmy!

Divine Body Studio

W Gregor Media projektujemy strony internetowe zgodnie z aktualnymi trendami wizualnymi. Tak też było w przypadku Divine Body, gdzie chcieliśmy oddać maksymalnie wizerunek premium studia kosmetologii zarówno na zdjęciach, jak i pisząc zachęcające do spędzenia tam czasu treści. Dzięki nagranym filmom, pięknym fotografiom strona nabrała pełnego blasku. Wcześniej przygotowana przez nas identyfikacja wizualna została idealnie dopełniona.

Tworząc podstrony zwróciliśmy uwagę, by wybrane przez nas moduły, stosowanie precyzyjnie określonego CTA oraz układ poszczególnych elementów szybko przekonały potencjalne klientki, by skorzystały z zabiegów oferowany przez klienta. Cel został zrealizowany – niezależnie od pory dnia serwis działa jak sprawny sprzedawca i marketingowiec w jednym, wyróżniając firmę na tle konkurencji!


Jakie strony wykonujemy?

Strony internetowe dla sektora MŚP
Landing page- strony lądowania
Strony sprzedażowe
Sklepy internetowe

Strony WWW w regionie


Umów się na bezpłatną konsultację!

Nie wiesz, które usługi Gregor Media będą najlepsze w przypadku Twojego biznesu? Zastanawiasz się, jaka reklama mogłaby wypromować Twoją markę, by przynieść jak największy zwrot z inwestycji? Myślisz o nowej stronie internetowej, ale nie wiesz, od czego zacząć i jak dotrzeć do potencjalnych klientów? Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której porozmawiamy o Twoich potrzebach, budżecie i pomysłach – zaproponujemy Ci najbardziej optymalne rozwiązanie!


Wyślij zapytanie
o współpracę


Wyślij zapytanie do nas

Zapisz się na
konsultację online


Zapisz się już teraz

Projekt współfinansowany ze środków EFRR. Numer umowy o powierzenie grantu: UDG-SPE.04.2023/098