OFERTA

Przyciągnij odbiorców kreatywnym wideo

Stwórz z nami profesjonalny film reklamowy, który zachwyci i wciągnie Twoich odbiorców!

Zainwestuj w filmową wizytówkę!

Potencjalni klienci Twojej firmy potrafią bezbłędnie rozpoznać poziom Twojego zaangażowania w marketing w Internecie. Ma to niebagatelny wpływ na ich subiektywną ocenę jakości produktów i usług, a nawet ogólnej kondycji przedsiębiorstwa. Postaw więc na wciągający i angażujący content – profesjonalne filmy reklamowe!

Wysokiej klasy kreacja wideo użyta w reklamie w social mediach pokaże Twoją firmę od najlepszej strony, zachęcając nowych klientów do skorzystania z usług lub zakupienia produktów. Dzięki niemu w estetyczny i łatwy w odbiorze sposób przedstawisz m.in. Twój lokal, zespół, ofertę, proces wytwórczy, etapy realizacji zamówienia, zaangażowanie w CSR itd. Niezależnie, czy masz swój pomysł na krótki filmik reklamowy, czy nie – skontaktuj się z nami!

Jakie korzyści daje profesjonalna reklama wideo w social mediach?

Zamiast zastanawiać się, jaka jest cena filmu reklamowego, zacznij od tego, jak wiele może Ci dać! Skonstruowane przez specjalistów video lub animacja szybko przyciągają uwagę, dając możliwość skupienia się na przedstawianych informacjach na dłużej.

Co więcej – ponad połowa użytkowników social mediów woli oglądać obrazy lub filmy niż czytać tekst. Profesjonalnie zrealizowane przez nas wideo w formie przypiętego posta będzie stale docierać do Twoich klientów, angażując ich uwagę i sprzedając jeszcze długo po pierwszej publikacji!

Przyciągniemy uwagę klientów na dłużej

Stworzymy czytelny komunikat w pięknej formie

Zbudujemy zgodny ze strategią marketingową wizerunek firmy

Pokażemy Ci, jak wykorzystać jedno nagranie na wiele sposobów

Jakie filmy reklamowe robimy?

Istnieje mnóstwo sposobów na to, by pokazać to, co jest w Twojej firmie najbardziej wartościowe. Od nagrań z drona, przez wywiady z pracownikami, zadowolonymi klientami czy zaangażowanymi influencerami, po relacje z eventów i akcji charytatywnych. Możemy pokazać Twoją pracę „od kuchni”, to, jak powstają Twoje sztandarowe produkty lub jak etap po etapie przebiega realizacja usług.

Możliwości techniczne i sprzętowe Gregor Media oraz współpracujących z nami specjalistów z dziedziny grafiki, animacji i realizacji nagrań pozwalają na stworzenie różnorodnych produkcji. Robimy wszystko, aby zarówno scenariusz, jak i reżyseria filmów w kreatywny i interesujący dla odbiorcy sposób przedstawiały produkty i usługi naszych klientów. Umów się z nami na darmową konsultację , aby omówić scenariusz i Twoją wizję!

Korzystaj z raz wykonanej pracy!

Wystarczą drobne modyfikacje, aby inwestycja w jedną produkcję stała się kreatywnym zdjęciem w tle, uruchamianą co jakiś czas kampanią na YouTubie, Facebooku, Pintereście i innych platformach społecznościowych, przypiętym postem z ofertą, akcją marketingową w tradycyjnej telewizji, wyświetlanym podczas eventów dla członków organizacji i klientów spotem…

Stworzony przez nas film reklamowy możesz wykorzystać do różnych celów – uzyskujesz od nas bowiem pełne prawa autorskie. Dzięki współpracy z Gregor Media zapewniasz sobie content na długi czas!


Sprawdź również realizację filmów reklamowych w innych miastach:


Umów się na bezpłatną konsultację!

Nie wiesz, które usługi Gregor Media będą najlepsze w przypadku Twojego biznesu? Zastanawiasz się, jaka reklama mogłaby wypromować Twoją markę, by przynieść jak największy zwrot z inwestycji? Myślisz o nowej stronie internetowej, ale nie wiesz, od czego zacząć i jak dotrzeć do potencjalnych klientów? Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której porozmawiamy o Twoich potrzebach, budżecie i pomysłach – zaproponujemy Ci najbardziej optymalne rozwiązanie!


Wyślij zapytanie
o współpracę


Wyślij zapytanie do nas

Zapisz się na
konsultację online


Zapisz się już teraz

Projekt współfinansowany ze środków EFRR. Numer umowy o powierzenie gruntu: UDG-SPE.04.2023/098