OFERTA

Pokaż się od najlepszej strony w social mediach!

Zainwestuj w nasze usługi i spraw, aby profile Twojej firmy zaczęły przynosić dochód!

Setki klientów dosłownie w zasięgu ręki!

W Polsce około 20 milionów osób między 13. a 75. rokiem życia aktywnie korzysta z Facebooka – wśród nich wielu Twoich potencjalnych klientów! Równocześnie ulotki, billboardy, artykuły sponsorowane w prasie – to wszystko odchodzi już do lamusa. Prawdziwą siła jest dziś przede wszystkim skuteczny marketing w social mediach!

Nic nie przyniesie Ci takiego zwrotu z inwestycji, jak profesjonalny fanpage na Facebooku. Dzięki mądrze opracowanej strategii medialnej, spersonalizowanym kampaniom reklamowym i ciekawym treściom w ciągu kilku godzin możesz dotrzeć do tysięcy precyzyjnie wybranych osób potencjalnie zainteresowanych Twoim produktem czy usługą – i to każdego dnia!

Angażujące społeczność posty, kampanie zwiększające zasięgi, a przy tym grafiki i teksty na wysokim poziomie – profesjonalnie prowadzony marketing w mediach społecznościowych wyróżni Cię na tle innych!

Oddaj firmowy fanpage w ręce profesjonalistów i obserwuj, jak zaczyna generować przychody!

Fanpage jest dziś główną wizytówką firmy. Wiele osób, zanim cokolwiek kupi, sprawdza profile marek w SM – im lepszy jest content marketing i social media pełne profesjonalnych treści i pozytywnych relacji czy opinii, tym chętniej dokonają transakcji.

Ważne jest, by dobrze skonstruowane posty – zachęcające do kontaktu  i spójne z całym wizerunkiem – docierały do nich regularnie; aby natychmiast odpisywać na wiadomości i nie zostawiać ani jednego komentarza bez odpowiedzi oraz żeby nadążać za trendami i aktualizacjami… Brzmi jak praca na cały etat?

Przekaż swój profil w nasze ręce i pozwól nam zmaksymalizować korzyści jakie płyną z opracowanej przez specjalistów Gregor Media indywidualnej strategii działań!

Precyzyjnie dotrzemy do Twoich potencjalnych klientów

Wyeksponujemy Twoją ofertę pisząc językiem korzyści

Nadamy profesjonalnego wyglądu Twojej stronie w SM

Zwiększymy rozpoznawalność Twojej firmy w Internecie

Zwiększymy zasięgi Twojego profilu!

Publikujesz na swoim firmowym fanpage’u regularnie, ale posty docierają do zaledwie kilku procent osób, które go lubią czy obserwują? Facebook okresowo wprowadza aktualizacje aplikacji, które mają ogromny wpływ na zasięgi. Szybko zmieniające się trendy i potrzeby użytkowników wymagają zaś ciągłej ewolucji i coraz to nowszych sposób na przebicie się ze swoim komunikatem.

Jesteśmy specjalistami od zwiększania zasięgów! Naszym celem jest nie tylko dotarcie do dużej liczby osób – od postaw stworzymy treści tak, by to grono składało się głównie z klientów z Twojej grupy docelowej. Sprawdź naszą ofertę i już dziś skontaktuj się z nami w sprawie współpracy!

Stworzymy z Tobą perfekcyjną markę osobistą!

Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie i chcesz, żeby inni Cię zauważyli? Zbuduj z nami fanpage oparty o markę osobistą! Sprawimy, że Twój wizerunek w Internecie będzie spójny i profesjonalny. Wykonamy dla Ciebie treści, które wypozycjonują Cię jako autorytet w branży, z którego usług chętnie będą korzystali klienc.! Zaufaj naszemu doświadczeniu i pokaż się od jak najlepszej strony z Gregor Media!Umów się na bezpłatną konsultację!

Nie wiesz, które usługi Gregor Media będą najlepsze w przypadku Twojego biznesu? Zastanawiasz się, jaka reklama mogłaby wypromować Twoją markę, by przynieść jak największy zwrot z inwestycji? Myślisz o nowej stronie internetowej, ale nie wiesz, od czego zacząć i jak dotrzeć do potencjalnych klientów? Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której porozmawiamy o Twoich potrzebach, budżecie i pomysłach – zaproponujemy Ci najbardziej optymalne rozwiązanie!


Wyślij zapytanie
o współpracę


Wyślij zapytanie do nas

Zapisz się na
konsultację online


Zapisz się już teraz

Projekt współfinansowany ze środków EFRR. Numer umowy o powierzenie grantu: UDG-SPE.04.2023/098