Czy chciałbyś w skuteczny sposob wykorzystać marketing internetowy w Twojej firmie?

✔ Chcesz zwiększyć sprzedaż?

✔ Stworzyć skuteczną strategię marketingową?

✔ Zastosować skuteczne i sprawdzone rozwiązania reklamowe, które zapewnią Twojej firmie stabilny rozwój

✔ Poprawić widoczność Twojej marki i firmy w social media

✔ Skutecznie komunikować się z klientami na facebooku i tworzyć angażujące posty?

Nasze usługi

Send Message

O Mnie

Nazywam się Grzegorz Krzyżaniak. Moi bliscy mówią o mnie, wiecznie uśmiechnięty a ja po prostu uwielbiam dobrą energię i lubię dzielić się nią z innymi. W moim życiu wierzę w karmę dlatego lubię żyć w zgodzie z zasadami moralnymi i dawać światu to , co sam chciałbym otrzymać.

Prywatnie interesuję się wszystkim, co związane jest z przedsiębiorczością, marketingiem i rozwojem. Na co dzień pomagam przedsiębiorcom poukładać we właściwy sposób marketing w ich firmie co w konsekwencji oszczędza ich czas, który mogą poświęcić na inne formy działania. Dzięki reklamom , które tworze realnie zwiększam ilość zapytań, zamówień, a przede wszystkim - podnoszę rentowność firm moich klientów.

Uwielbiam świat sprzedaży i social media. Czuję się w nim jak ryba w wodzie. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który chciałby poukładać marketing w swojej firmie, zwiększyć ilość klientów i zadbać o widoczność swojej firmy - to jestem przekonany że jesteś we właściwym miejscu

Gregor Media Grzegorz Krzyżaniak skuteczny marketing Chojnice

Czym się zajmujemy?

Realizujemy skuteczne i rentowne kampanie w Internecie

Przygotowujemy przemyślane plany promocji. Opracowujemy teksty i niezbędne kreacje graficzne. Uruchamiamy, na bieżąco analizujemy oraz optymalizujemy nasze działania. W efekcie podnosimy rentowność Twojego biznesu i dajemy impuls do dalszego rozwoju.

Działamy w mediach społecznościowych, jak nikt inny

Poprowadzimy Twoją komunikację w social media. Tworzymy posty, które angażują Twoich fanów , edukują i pozycjonują Twoją firmę w roli eksperta i co najważniejsze potrafią również generować dochody.

Projektujemy niezastąpione boty

Skonfigurujemy Twojego wirtualnego asystenta, który na autopilocie obsłuży Twojego klienta, odpowie na najczęściej zadawane pytania a jak będzie trzeba to pomoże Ci w sprzedaży Twoich produktów i usług.

Budujemy nowoczesne i niezawodne serwisy www

Twoja wizytówka w sieci będzie nie tylko ładnie wyglądała , ale co najważniejsze stanie się Twoim sprzedawcą. Zadbamy o ich wygląd, czytelność, płynność oraz pełną funkcjonalność, dzięki którym Twoi klienci na Twojej stronie będą czuli się, jak u siebie w domu.

Generujemy wartościowy ruch

Zadbamy o Twoją pozycję w wynikach wyszukiwania. Jeśli chcesz być na pierwszym miejscu i zdobywać klientów z wyszukiwarki google to ta usługa jest zdecydowanie dla Ciebie.

Tworzymy filmy reklamowe godne zapamiętania

Zyskujesz formę reklamy, która w prosty i skuteczny sposób dociera do Twoich odbiorców. Nie tylko dając im odpowiedź na pytanie, dlaczego powinni wybrać Twoją ofertę, ale przede wszystkim - czyniąc z nich oddanych klientów Twojej marki.

Dlaczego My?

Dowozimy wyniki

Nie składamy obietnic bez pokrycia. Sprawdź naszego facebooka i historie sukcesu- case study. Liczby i opinie nie kłamią i bronią się same.

Elastyczność

Potrafimy dostosować się do każdej sytuacji. Pojęcie trudny klient dla nas nie istnieje , może być za to wymagający. Sami tacy jesteśmy.

Zespół młodych i zaangażowanych osób

Lubimy to co robimy. Codziennie uczymy się nowych rzeczy. Tego wymaga nasza branża i jest to niezbędny warunek do sukcesów w marketingu.

Marketing na który Cię stać

Sami kiedyś zaczynaliśmy i wiemy jak bywa ciężko na początku drogi przedsiębiorcy. Dlatego stosujemy uczciwą politykę cenową dla każdego.

Co nowego na blogu?

Nasi partnerzy

Procedura współpracy:

1. Wypełniasz Brief na stronie

Przedstawisz w nim swoją obecną sytuację i dotychczasowe działania

2. Umawiamy się na rozmowę

Potwierdzamy co jest naszym celem i określamy zakres prac

3. Przygotowujemy ofertę

Otrzymasz zakres czasowy i kwotowy.

4. Podpisanie umowy

Omawiamy kwoty , przedział czasowy naszej współpracy i finalizujemy nasze uzgodnienia.

5. Opracowujemy plan działania

Wspólnie utworzymy czytelny plan działania i komunikacji.

6. Rozpoczynamy współpracę

Dowozimy wyniki dla Twojego biznesu.

Opinie Klientów

Człowiek próbował sam wypromować swoją działalność co nie przynosiło większych rezultatów, dopiero po nawiązaniu współpracy z Panem Grzegorzem zaczęliśmy się prężnie rozwijać!! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej firmy! To dopiero początek współpracy a efekty są powalające! Polecam każdemu kto chce rozwinąć skrzydła w biznesie!

Marcin Dąbka AMD Black Design współpraca Gregor Media opinia

Marcin Dąbka

AMD Black Design

Chciałbym bardzo polecić współpracę z firmą Gregor Media. Działamy z nimi już od ponad roku. Dzięki tej współpracy zdobyliśmy na nasze boxy Crossfit wielu nowych klientów. Komunikacja , podejście i elastyczność na wielki plus. Gorąco polecam.

Marcin synoradzki o współpracy z Gregor Media Kreatywny marketing

Marcin Synoradzki

Falanga Crossfit

Zanim zaczęliśmy współpracę z Gregor Media nie mierzyliśmy efektów naszych reklam. Grzegorz zainstalował narzędzia i dał nam możliwość sprawdzenia efektów naszych kampanii. Teraz wiemy co działa a co nie. I najważniejsze czyli wzrost sprzedaży o ponad 400% to niesamowity efekt. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Będziemy kontynuowali współpracę nie tylko w sklepie internetowym, ale także w innych naszych biznesach.

Wojciech Bilicki Sport-club.pl Opinia o współpracy z Gregor media

Wojciech Bilicki

Sport-club.pl

Współpraca z firmą Gregor Media przebiegła bardzo pomyślnie i myślę, że będzie trwać jeszcze długi czas. Bardzo dobry kontakt z usługodawcą, a przede wszystkim strona internetowa wykonana fachowo oraz zgodnie z ustalonym terminem.

Kampanie reklamowe na Facebooku są naprawdę skuteczne jak to Grzegorz opisuje. Przynajmniej w naszym przypadku pozwoliły nam na rozwój i stałe powiększenie grona klientów. Firma prowadzi nam też profil na Facebooku. Komunikacja jest prowadzona z pomysłem, fajnymi grafikami i wartościowymi i ciekawymi wpisami dotyczącymi naszej branży.

Firma bardzo pomysłowo i cierpliwie podeszła do moich oczekiwań. Z czystym sumieniem mogę godnie polecić ta firmę!

Dorota Zielińska

Pomidor&Rukola Catering Dietetyczny

Mógłbym napisać zwyczajnie, że polecam te firmę, że profesjonalnie itd. Ale Gregor Media to coś więcej niż profesjonalizm. Jestem fotografem i estetyka ma dla mnie ogromne znaczenie. Strona internetowa, którą stworzył Grzegorz spełniła wszystkie moje oczekiwania. Odzwierciedlił dokładnie to, co miałem w głowie. Cierpliwie wysłuchał, doradził i wykonał. Cechą wyróżniającą firmę jest błyskawiczne reagowanie na wszelkie uwagi klienta i natychmiastowe ich uwzględnienie. Grzegorz zasłużył na miano cierpliwego i godnego zaufania partnera biznesowego!

Bartosz Tomczak Fotografia Opinia o współpracy z Gregor media

Bartosz Tomczak

Tomczak Foto

Polecam usługi oferowane w zakresie projektowania stron internetowych. Współpraca przebiegła pomyślnie, a na uwagę zasługuje fachowość, rzetelność i terminowość wykonywanej pracy. Wszelkie moje sugestie i oczekiwania zostały zrealizowane bez żadnych problemów.

Kamil Gamża

HDK Lakiernia