Jak dbać o PR? Upominki dla KAEMDE

Klient:

Kaemde

Zakres działań:

PR

Kosze upominkowe ustawione w biurze z logo firmy „gregormedia” na ścianie.

Kim jest Klient?

Nasz klient to firma z branży okien i drzwi klasy Premium, która dużą wagę przykłada do tego, jak jest postrzegana na zewnątrz.

Chce być kojarzona z luksusem, prestiżem i dbałością o detale, co ma swoje odzwierciedlenie nie tylko w ofercie, ale na każdym etapie zetknięcia się odbiorców z marką. To klient wymagający i akceptujący wyłącznie perfekcyjnie dopracowane rozwiązania.

Cele Klienta

Klient zgłosił się na początku listopada 2023 roku z pomysłem na przygotowanie aż 100 upominków, wypełnionych wysokiej jakości elementami, m.in.: świecami i herbatą z wysokiej półki czy kraftowymi słodkościami od lokalnych dostawców. Podał ogólne wytyczne, prosząc, by produkty były proste i eleganckie. Dodatkowo zamówił aż 40 stroików, które będą mogły zostać z obdarowanymi na długie lata. Z początku miały być to proste stroiki, jednak zgodził się na zmianę ich na oryginalne i piękne flower boxy.

Otwarte kartonowe pudełko upominkowe wypełnione asortymentem tabliczek czekolady i małym słoiczkiem, ustawione na łóżku z dekoracyjnej słomy.

Zaproponowane rozwiązania

Wyzwanie – krótki termin i duże oczekiwania

Dużym wyzwaniem okazał się krótki termin realizacji w najgorętszym okresie, w którym długo czeka się na zamówione produkty. 100 upominków, w tym 60 personalizowanych pudełek i aż 40 stroików w formie flower boxa z personalizowanymi zawieszkami i z bombkami, także z eleganckim pudełkiem w barwach marki – a wszystko to dopracowane i robiące wyjątkowe wrażenie już od pierwszego spojrzenia to rzecz z pozoru niemożliwa do wykonania. Dla zespołu Gregor Media nie ma jednak zadań niemożliwych! Jeszcze tego samego dnia przystąpiliśmy do pracy i mimo niemałych zawirowań, perfekcyjnie wykonaliśmy zlecenie.

Prezenty na czas

Klient otrzymał upominki na czas – w jakości, której wymagał. Aby wyrobić się w krótkim terminie, wielu członków naszego zespołu zaangażowało się w pracę związaną z pakowaniem i z dostawą paczek do klienta. Welurowe pudełka z nadrukowanym logo, zawierające stroiki, bombki i zawieszki, a także personalizowane upominki z herbatą, świecami sojowymi, drobnym gadżetem i słodkościami od lokalnego dostawcy trafiły do naszego klienta, aby ten mógł podarować je swoim kontrahentom. Wiemy, że zrobił na nich doskonałe wrażenie podczas świątecznych spotkań.

Uzyskane rezultaty

Zobacz jak wyglądały upominki!

Szukasz wsparcia w działaniach marketingowych?

Dwóch kolegów współpracujących nad projektem przy użyciu laptopa w nowoczesnej przestrzeni biurowej.
Umów się na darmową konsultacje

Podsumowanie działań

Upominki dla wymagających – świąteczna troska o wizerunek

W Gregor Media mamy w małym palcu nie tylko marketing, ale też Public Relations. Dbamy o wizerunek naszych klientów – to, jak są postrzegani przez swoich kontrahentów i stałych odbiorców jest równie ważne jak pozyskiwanie nowych. Jeśli pragniesz dbać o relacje i wizerunek swojej firmy: czy to ze względu na jakąś ważną okazję, czy podczas udziału w targach, czy podczas organizacji eventu, z przyjemnością Ci w tym pomożemy!

Umów się na bezpłatną konsulatcję

Mężczyzna w białej koszulce polo skierowanej obiema rękami w górę.

Niezobowiązująca konsultacja marketingowa. Zwiększ sprzedaż, dzięki skutecznej strategii i egzekucji.

Umów się już teraz!

Podobne realizacje

Projekt współfinansowany ze środków EFRR. Numer umowy o powierzenie gruntu: UDG-SPE.04.2023/098