Filmy i zdjęcia z drona – realizacja dla firmy z branży nieruchomości

Klient:

Freedom

Zakres działań:

Video

Dwa drony lecące na tle zachodzącego słońca z sylwetkami budynków miejskich w tle.

Kim jest Klient?

Klient, o którym mowa, to firma z branży nieruchomości, mająca w swojej ofercie m.in. domy i działki na północy Polski. Tereny otoczone są przez lasy, jeziora i rzeki. To właśnie położenie w otoczeniu natury jest ich największym wyróżnikiem.

Cele Klienta

Klient, chcąc sprzedać leżące w lasach i nad wodą działki, zgłosił się do nas z prośbą o realizację contentu video, ukazującego walory otoczenia.

Do tej pory reklamował się samodzielnie robionymi telefonem lub aparatem zdjęciami i filmami, jednak nie oddawały one głównych atutów oferty i negatywnie odbijały się na zainteresowaniu. Słusznie uznał, że dużo lepszą reklamą będzie postawienie na filmy i fotorelacje z drona. W celu profesjonalnej ich realizacji zgłosił się do nas. Nagrania miały dotyczyć czterech działek. Z każdej z nich klient oczekiwał fotorelacji oraz krótkiego filmu reklamowego do użycia w ogłoszeniach i kampaniach reklamowych. Wszystko to miało być zrealizowane na maksymalnej dostępnej dla dronów wysokości.

Widok z lotu ptaka na wąską drogę wijącą się przez bujny zielony krajobraz z jeziorami po obu stronach.

Zaproponowane rozwiązania

Ustaliliśmy wraz z klientem, że przygotujemy z wizyty na każdej nieruchomości około 20 zdjęć z drona oraz po jednym, nagranym i zmontowanym przez nas 30-40 sekundowym filmie reklamowym. W niedługim czasie po pierwszym spotkaniu odwiedziliśmy działkę nr 1. Sukcesywnie, tydzień po tygodniu, realizowaliśmy kolejne z 4 nagrań.

Nie zawsze jednak łatwo było znaleźć wyznaczone miejsca. Pomysłowy operator Gregor Media używał więc drona, by w ogóle odnaleźć się w zalesionym i trudnodostępnym terenie. Rozległe, pięknie położone działki wymagały również długich i wysokich lotów ponad drzewami, aby pokazać ich pełen urok na filmach i zdjęciach. Poświęcony na nagrania czas przyniósł jednak bardzo dobre efekty.

Zobacz realizacje video

Uzyskane rezultaty

Nasz profesjonalny content creator w pełni sprostał zadaniu – niezależnie od miejscowych utrudnień i wiatru.

Otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnych słów, a nasza praca szybko zaczęła przynosić finansowe efekty

Firma terminowo otrzymała od nas 4 dynamicznie zmontowane filmy i 4 zestawy fotorelacji „z powietrza”, dzięki którym mogła pełniej przedstawić ofertę i wzbudzić zachwyt swoich potencjalnych klientów. Dodatkowo zadowolony klient poprosił nas o przygotowanie wizytówki internetowej dla swojego handlowca, sprzedającego działki. Zamiast statycznej, prostej grafiki, otrzymał od nas ładną animację, która również spotkała się z zachwytem.

Szukasz wsparcia w działaniach marketingowych?

Dwóch kolegów współpracujących nad projektem przy użyciu laptopa w nowoczesnej przestrzeni biurowej.
Umów się na darmową konsultacje

Podsumowanie działań

Realizując filmy i zdjęcia, zawsze stajemy na wysokości zadania – w przenośni i dosłownie.

Posiadamy odpowiedni sprzęt i wykwalifikowanych operatorów kamer i dronów, którzy tak, jak w przypadku klienta z branży nieruchomości, w mig tworzą piękny, profesjonalny i uniwersalny content – nawet w trudnodostępnym terenie. Jeśli również interesuje Cię przedstawienie Twojej nieruchomości, tj.: biura, domu pokazowego, działki, restauracji, hotelu „z powietrza” i chcesz otrzymać film reklamowy z drona, który zostanie z Tobą na długo, koniecznie skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich potrzebach!

Umów się na bezpłatną konsultację

Brodaty mężczyzna uśmiechający się i gestykulujący obiema rękami, ubrany w czarną bluzę z kapturem z logo, stojący na białym tle.

Niezobowiązująca konsultacja marketingowa.

Zwiększ sprzedaż, dzięki skutecznej strategii.

Umów się już teraz!

Podobne realizacje

Projekt współfinansowany ze środków EFRR. Numer umowy o powierzenie gruntu: UDG-SPE.04.2023/098