10 grudnia 2019

Witamy na naszej stronie!

Po wielu nieprzespanych nocach, hektolitrach wypitej kawy, gorących dyskusjach przy blasku monitora, możemy oficjalnie powiedzieć- JEST !

W końcu możemy się podzielić nasza nową wizytówką w sieci. Jest to dla mnie o tyle ważne z kilku przyczyn. Jedną z nich jest chęć dzielenia się z Wami wiedza. Dlatego też podjąłem decyzję , że na nowej stronie otworzymy bloga gdzie co jakiś czas będę dzielił się z Wami moją wiedzą.

Drugą i myślę jedną z ważniejszych dla Was rzeczy to przejrzystość. W końcu w jednym miejscu macie 100% pewnych wiadomości o tym w jaki sposób pomagamy naszym klientom. Znajdziecie tutaj opis usług, a także case studies, w którym możecie przeczytać o kliku przykładach z życia naszych klientów i naszym delikatnym udziale 😉

Możecie na tej stronie wypełnić również niezobowiązujący brief – czyli takie zapytanie o współpracę. Jest to bardzo prosta a zarazem skuteczna forma, w której możecie się trochę przedstawić i powiedzieć kilka ważnych rzeczy o sobie. Po takim wypełnionym briefie , mamy większy pogląd na to w jaki sposób działacie i jak my możemy pomóc w promocji waszego biznesu.

O wszystkich wiadomościach będziemy Wam niezwłocznie pisać tutaj, więc na pewno warto zostawić swój adres e-mail poniżej tak aby być na bieżąco. A uwierzcie mi – jest na co czekać.

Tymczasem uciekam do pracy a Wam życzę miłego dnia !

Grzegorz

Co nowego na blogu?