CASE STUDY

Marka osobista i kanał YouTube dla klienta z branży energii

Od kilku lat współpracujemy z firmą Romgaz – sprzedawcą gazu płynnego i paliw z północnej części Polski. Komunikacja i wizerunek, który tworzymy dla marki w Internecie są chwalone przez ekspertów i stawiany za wzór w ogólnopolskich mediach branżowych. Firma ma duże oczekiwania i apetyt na podbicie większej części rynku – stawia przed nami coraz to nowe wyzwania.

Wyzwania i oczekiwania

Jeden ze współwłaścicieli firmy – Tomasz Szultka – postanowił przenieść marketing na kolejny poziom i zbudować własną markę ekspercką wraz z edukacyjnym kanałem YouTube. Tak powstał videoblog „Lekcje Propan Guru” – jedyne takie miejsce o LPG w Europie, które już na początku swojej drogi zwiększyło sprzedaż instalacji w Romgaz i pozwoliło pozyskać intratnych klientów. Co zrobiliśmy dla Propan Guru i… co możemy zrobić dla Ciebie?

Co Propan Guru mówi o realizacji swojego pomysłu w Gregor Media? Posłuchaj.

Zespołowe działanie

Powstanie kanału Lekcje Propan Guru było elementem długofalowej strategii na podstawie skrupulatnie zbudowanego lejka sprzedaży. Wychodząc od pomysłu – i wysokich oczekiwań – zespół Gregor Media, z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz sztucznej inteligencji, wykreował

Copywriterka i AI

Nazwę

Scenariusze

Komunikację w SM

E-book oraz Treści WWW

Specjalista videomarketingu

Nagrania video

Montaż

Rolki do SM

Komunikacja i obsługa YT

Grafik

Branding

Grafiki YT i SM

Projekt E-booka

Projekt strony www i kalkulatorów

Propan Guru: Od pomysłu do wprowadzenia

Od nazwy, brandingu, przez scenariusze, nagrania, komunikację w mediach społecznościowych, zajęliśmy się stworzeniem i popularyzacją marki Propan Guru. W międzyczasie powstała strona internetowa, wraz z kalkulatorami opartymi na automatycznej aktualizacji danych z giełdowymi cenami gazu, a także newsletterem i wysyłanym poprzez niego e-bookiem. Dodatkowo, już po uruchomieniu kanału, Tomasz Szultka został zaproszony do udzielenia wywiadów, otrzymując od nas wsparcie PRowe. A to nie wszystko!

Wzrost sprzedaży instalacji

Wysokiej jakości materiały oraz ogrom wiedzy przekazywanej przez naszego klienta, a także unikatowość kanału i marki własnej sprawiają, że niemal od samego początku widzowie proszą o przesłanie ofert na realizacje instalacji, zadają pytania i umawiają się na konsultacje. Wysiłek włożony w realizację pomysłu szybko się zwrócił, a Tomek Szultka wyrasta na jednego z czołowych polskich ekspertów w dziedzinie energii.

Wykorzystanie AI

Podczas kreowania materiałów dla kanału Lekcje Propan Guru od początku wykorzystujemy sztuczną inteligencję. Czasem służy ona do odbijania pomysłów i poszukiwania inspiracji. W przypadku grafik pomaga tworzyć jeszcze ciekawsze kreacje. Jednak zupełnie wyjątkową umiejętnością, którą wspieramy się w przypadku tej marki, jest projektowanie videocontentu w różnych językach obcych za pomocą technologii deepfake. Wykorzystując posiadane próbki głosu i nagrań naszego klienta, nagywamy filmy, na których mówi po włosku czy angielsku, bez jego udziału. Tak powstały, wyglądający realistycznie content, dzięki Facebook Ads kierujemy precyzyjnie do ekspertów branżowych za granicą.

Chcesz zostać YouTuberem?

Myślisz o tym, aby otworzyć swój kanał na YouTube? Chcesz wycisnąć jak cytrynę możliwości, które daje videomarketing? Napisz lub zadzwoń do nas i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Umów się na bezpłatną konsultację!

Nie wiesz, które usługi Gregor Media będą najlepsze w przypadku Twojego biznesu? Zastanawiasz się, jaka reklama mogłaby wypromować Twoją markę, by przynieść jak największy zwrot z inwestycji? Myślisz o nowej stronie internetowej, ale nie wiesz, od czego zacząć i jak dotrzeć do potencjalnych klientów? Umów się na bezpłatną konsultację, podczas której porozmawiamy o Twoich potrzebach, budżecie i pomysłach – zaproponujemy Ci najbardziej optymalne rozwiązanie!


Wyślij zapytanie
o współpracę


Wyślij zapytanie do nas

Zapisz się na
konsultację online


Zapisz się już teraz

Projekt współfinansowany ze środków EFRR. Numer umowy o powierzenie gruntu: UDG-SPE.04.2023/098