Zareklamuj się w formacie video z gregor media!

Sprawdź, jakie korzyści daje kreatywna reklama video w social mediach i pozyskaj z nami dziesiątki nowych klientów!

7 powodów, dla których warto zainwestować w reklamę video

Dowiedz się, jak wiele możesz zyskać, stawiając na reklamę w formie filmu lub animacji m.in. na Facebooku, Instagramie czy YouTubie.

Jakie korzyści daje profesjonalna reklama video w social mediach?

1

Kampania z wykorzystaniem video w social mediach jest zdecydowanie tańsza niż spot radiowy czy reklama w telewizji, przynosząc równocześnie wielokrotnie większy zwrot z inwestycji.

2

Format video, w którym można wykorzystać obraz, dźwięk i napisy to dużo bardziej czytelny sposób na przedstawienie konkretnych informacji o produkcie i usłudze oraz korzyści z ich stosowania, niż nawet najlepiej skonstruowany post z grafiką na fanpage’u.

3

Skonstruowane przez specjalistów video lub animacja przyciąga uwagę i daje możliwość skupienia się na przedstawianych informacjach na dłużej, niż przy samym tekście.

4

Firmy, które publikują reklamy w formie video są postrzegane jako bardziej profesjonalne, niż te skupiające się wyłącznie na postach tradycyjnych.

5

Według różnych badań skuteczności contentu w social mediach, ponad połowa odbiorców woli oglądać obrazy lub video, niż czytać tekst. Około ¾ z widzów nabiera po obejrzeniu chęci na dokonanie zakupu.

6

Wykorzystanie reklam video w kampaniach reklamowych pozycjonuje je wyżej – docierają więc do większej liczby odbiorców, niż te w formie tekstu połączonego z grafiką.

7

W przypadku niektórych mediów społecznościowych – takich jak YouTube czy Pinterest – kampania z wykorzystaniem video pozwala dotrzeć do ogromnej grupy odbiorców o określonych cechach, potencjalnie zainteresowanych produktem. To ważne m.in. w przypadku produktów i usług przeznaczonych wyłącznie dla klientów z wybranego obszaru geograficznego, np. gminy czy miasta lub o specyficznych upodobaniach.

Sprawdź, ile to kosztuje

Reklama video w social mediach – co możesz zyskać?

Przeczytaj, dlaczego warto zadbać o różnorodny content w Twoich social mediach!

Posiadanie firmowego fanpage’a w social mediach – przynajmniej w jednym serwisie – jest dziś niemal obowiązkowe. Bez tego trudno jest przebić się, szczególnie do ludzi młodych, oraz być konkurencyjnym w swojej branży. Aby jednak działanie to miało sens, ważny jest profesjonalizm w kreowaniu treści, regularność i umiejętność nawiązywania relacji z użytkownikami. Wbrew pozorom potencjalni klienci Twojej firmy, szczególnie młodzi, potrafią bezbłędnie rozpoznać poziom Twojego zaangażowania w prowadzenie profilu czy umiejętność komunikowania się za jego pomocą. To wpływa natomiast na ich subiektywną i trudną do zmiany ocenę jakości produktów i usług, a nawet ogólnej kondycji przedsiębiorstwa!

Aby fanpage był interesujący dla Twoich odbiorców i zachęcał do śledzenia treści na bieżąco, postaw na różnorodny content. Sposobów na kreację możesz wykorzystać bez liku: ciekawe teksty zachęcające do interakcji, ankiety, intrygujące grafiki, infografiki, ankiety, relacje, a także video. Ta ostatnia opcja pozwoli Ci w estetycznej i łatwy w odbiorze sposób przedstawić m.in. Twój lokal, zespół, ofertę usług, proces wytwarzania produktów, etapy realizacji zamówienia, zaangażowanie w CSR itd. Profesjonalnie zrealizowane przez nas video w formie przypiętego posta będzie stale docierać do Twoich klientów, angażując ich uwagę i sprzedając jeszcze długo po pierwszej publikacji!

Po kolejnej dużej aktualizacji Facebooka stawianie wyłącznie na organiczne – czyli bezpłatne – działania w social mediach staje się mało efektywne. Aby dotrzeć nie tylko do nowych odbiorców, ale nawet do wszystkich osób, które polubiły do tej pory Twój fanpage, nie możesz uciec od inwestowania w płatną kampanię reklamową. Ustawiona przez specjalistę, który dokładnie dobierze wszystkie jej parametry, sprawi, że mała kwota na fakturze wystawionej przez Facebook zamieni się w wielokrotnie większy zysk na Twoim koncie. Wykorzystanie w niej profesjonalnie zrealizowanego video, m.in.: z jednym lub wieloma planami, z drona, z efektami specjalnymi lub w formie animacji, zmaksymalizuje efektywność, zachęcając jeszcze więcej klientów do złożenia zamówienia!

Jak krok po kroku wygląda współpraca?

Jak wyróżnić się za pomocą reklamy video w social mediach?

Reklama video niejedno ma imię – zobacz, co możemy dla Ciebie stworzyć i jakie efekty uzyskasz!

Istnieje mnóstwo sposobów na to, by pokazać to, co jest w Twojej firmie najbardziej wartościowe. Od nagrań z drona i ukazania wnętrz, przez wywiady z pracownikami, kadrą zarządzającą, zadowolonymi klientami czy zaangażowanymi przez Ciebie influencerami, po relacje z eventów i akcji charytatywnych, np. sportowych czy kulturalnych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pokazać Twoją pracę „od kuchni” – jak wygląda codzienność w Twoim przedsiębiorstwie, jak powstają Twoje sztandarowe produkty lub jak etap po etapie przebiega realizacja. Doskonałym pomysłem są też profesjonalne animacje, np. z wykorzystaniem tzw. Whiteboard Animation, która dzięki kreatywnym obrazkom, przyjemnemu głosowi lektora i czytelnej dla Twojej grupy odbiorców treści przełoży się na wyniki sprzedaży.

Możliwości techniczne i sprzętowe Gregor Media oraz współpracujących z nami specjalistów z dziedziny grafiki, animacji i realizacji nagrań pozwalają nam na stworzenie różnorodnych produkcji. Robimy wszystko, aby zarówno scenariusz, jak i reżyseria naszych filmów w kreatywny i interesujący dla odbiorcy sposób przedstawiały produkty i usługi naszych klientów. Dostrzegamy potencjał, jaki niesie plener, poszczególni członkowie zespołu, wnętrza czy elementy łańcucha dostaw i wykorzystujemy je podczas realizacji. Znając cel, jaki chcesz osiągnąć, określamy grupę docelową i najlepszy możliwy format do osiągnięcia sukcesu – to wszystko na podstawie naszych doświadczeń oraz aktualizowanej na bieżąco wiedzy z zakresu marketingu i PR.

Pamiętaj, że samo video w wybranej przez Ciebie formie, możesz wykorzystać do różnych celów – uzyskujesz od nas bowiem pełne prawa autorskie. Zdjęcie w tle, uruchamiana co jakiś czas kampania na YouTubie, Facebooku, Pintereście i innych platformach społecznościowych, przypięty post z ofertą, akcja marketingowa w tradycyjnej telewizji, wyświetlanie podczas eventów dla członków organizacji i klientów – nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzony przez nas format posłużył Ci w przyszłości!

Skontaktuj się z nami

Komfortowa współpraca z gregor media krok po kroku

Tylko sześć etapów dzieli Cię od kontaktu do realizacji!

Kontakt z Gregor Media

Zgłoś się przez formularz kontaktowy i zostaw na siebie namiary. Oddzwonimy w dogodnym dla Ciebie terminie i porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i możliwościach finansowych.

1

Przygotowanie briefu

Rozmawiamy o Twoich potrzebach. Określamy cel, format, grupę docelową, miejsca, w których ma się wyświetlać video i budżet na kampanię oraz jej zakres. Spisujemy Twoje pomysły i inspiracje.

2

Podpisanie umowy

Podpisujemy umowę na elastycznych dla Ciebie warunkach, spisując w niej m.in. Twoje wymagania oraz elementy współpracy.

3

Przedstawienie scenariusza i informacje techniczne

Pokazujemy Ci scenariusz stworzony na podstawie Twoich oczekiwań i naszej wiedzy technicznej oraz marketingowej. Omawiamy krok po kroku kwestie realizacyjne.

4

Poprawki i akceptacja projektu

Spisujemy Twoje wrażenia, komentarze i uwagi co do projektu. Wprowadzamy je do scenariusza i wysyłamy Ci do finalnej akceptacji.

5

Realizacja kampanii

W umówionym miejscu i czasie zjawiamy się ze sprzętem lub zlecamy specjalistom z dziedziny grafiki stworzenie animacji. Przechodzimy do realizacji video. Gdy film jest już gotowy, przekazujemy Ci go lub przystępujemy do uruchomienia kampanii reklamowej według spisanych w umowie warunków.

6

Podsumowanie efektów

Jeśli zdecydujesz się na kampanię reklamową, po jej zakończeniu wysyłamy Ci raport zawierający statystyki wyświetleń, reakcji i dotarcia do klientów. Konfrontujemy również poniesione przez Ciebie wydatki z osiągniętymi dzięki reklamie zyskami, wyliczając zwrot z inwestycji.

7

Opinie Klientów

Zobacz, jak współpracę z nami opisują klienci, którzy nam zaufali!

Człowiek próbował sam wypromować swoją działalność co nie przynosiło większych rezultatów, dopiero po nawiązaniu współpracy z Panem Grzegorzem zaczęliśmy się prężnie rozwijać!! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej firmy! To dopiero początek współpracy a efekty są powalające! Polecam każdemu kto chce rozwinąć skrzydła w biznesie!

Marcin Dąbka AMD Black Design współpraca Gregor Media opinia

Marcin Dąbka

AMD Black Design

Chciałbym bardzo polecić współpracę z firmą Gregor Media. Działamy z nimi już od ponad roku. Dzięki tej współpracy zdobyliśmy na nasze boxy Crossfit wielu nowych klientów. Komunikacja , podejście i elastyczność na wielki plus. Gorąco polecam.

Marcin synoradzki o współpracy z Gregor Media Kreatywny marketing

Marcin Synoradzki

Falanga Crossfit

Zanim zaczęliśmy współpracę z Gregor Media nie mierzyliśmy efektów naszych reklam. Grzegorz zainstalował narzędzia i dał nam możliwość sprawdzenia efektów naszych kampanii. Teraz wiemy co działa a co nie. I najważniejsze czyli wzrost sprzedaży o ponad 400% to niesamowity efekt. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Będziemy kontynuowali współpracę nie tylko w sklepie internetowym, ale także w innych naszych biznesach.

Wojciech Bilicki Sport-club.pl Opinia o współpracy z Gregor media

Wojciech Bilicki

Sport-club.pl

Współpraca z firmą Gregor Media przebiegła bardzo pomyślnie i myślę, że będzie trwać jeszcze długi czas. Bardzo dobry kontakt z usługodawcą, a przede wszystkim strona internetowa wykonana fachowo oraz zgodnie z ustalonym terminem.

Kampanie reklamowe na Facebooku są naprawdę skuteczne jak to Grzegorz opisuje. Przynajmniej w naszym przypadku pozwoliły nam na rozwój i stałe powiększenie grona klientów. Firma prowadzi nam też profil na Facebooku. Komunikacja jest prowadzona z pomysłem, fajnymi grafikami i wartościowymi i ciekawymi wpisami dotyczącymi naszej branży.

Firma bardzo pomysłowo i cierpliwie podeszła do moich oczekiwań. Z czystym sumieniem mogę godnie polecić ta firmę!

Dorota Zielińska

Pomidor&Rukola Catering Dietetyczny

Mógłbym napisać zwyczajnie, że polecam te firmę, że profesjonalnie itd. Ale Gregor Media to coś więcej niż profesjonalizm. Jestem fotografem i estetyka ma dla mnie ogromne znaczenie. Strona internetowa, którą stworzył Grzegorz spełniła wszystkie moje oczekiwania. Odzwierciedlił dokładnie to, co miałem w głowie. Cierpliwie wysłuchał, doradził i wykonał. Cechą wyróżniającą firmę jest błyskawiczne reagowanie na wszelkie uwagi klienta i natychmiastowe ich uwzględnienie. Grzegorz zasłużył na miano cierpliwego i godnego zaufania partnera biznesowego!

Bartosz Tomczak Fotografia Opinia o współpracy z Gregor media

Bartosz Tomczak

Tomczak Foto

Polecam usługi oferowane w zakresie projektowania stron internetowych. Współpraca przebiegła pomyślnie, a na uwagę zasługuje fachowość, rzetelność i terminowość wykonywanej pracy. Wszelkie moje sugestie i oczekiwania zostały zrealizowane bez żadnych problemów.

Kamil Gamża

HDK Lakiernia

Jesteś zainteresowany naszą ofertą

Zamów profesionalne video dla Twojej firmy

Napisz nam, jakiej video potrzebujesz

Wypełnij formularz i dowiedz się, na jakich zasadach stworzymy dla Twojej firmy idealny film

    Gregor media Kreatywny Marketing