Marzysz o nowej stronie internetowej dla swojej firmy?

Z nami wyróżnisz się na tle konkurencji, zdobędziesz nowych klientów i zwiększysz sprzedaż!

Napisz nam, jakiej strony potrzebujesz

Wypełnij formularz i dowiedz się, na jakich zasadach stworzymy dla Twojej firmy idealną internetową wizytówkę!

  Gregor media Kreatywny Marketing

  Strona internetowa - priorytet w każdej branży

  Jeśli nie ma Cię w Internecie, to znaczy, że nie istniejesz.

  Niezależnie od obszaru, w jakim funkcjonuje Twoja firma, Internet jest najprawdopodobniej pierwszym miejscem, w którym inni będą szukać na jej temat informacji, opinii o niej czy możliwości kontaktu z Tobą lub… z Twoją konkurencją! Z wyszukiwarek, przede wszystkim Google, korzysta w tym celu nawet kilkanaście milionów Polaków – wśród nich również wielu Twoich potencjalnych klientów!

  Wydaje Ci się, że jeśli nie prowadzisz handlu online lub oferujesz usługi tylko na małym obszarze, strona internetowa jest zbędna? To błąd! Przejrzysta, czytelna i profesjonalna WWW jest Twoją wizytówką! Im bardziej zostanie dopracowana, tym lepiej będą postrzegać Cię klienci. Skutecznie wypozycjonowana znajdzie się wysoko w wyszukiwarce. Responsywna, uporządkowana i intuicyjna pozwoli na szybkie sfinalizowanie transakcji czy skontaktowanie się z Tobą. Te wszystkie cechy, połączone z jasno określonym już na etapie projektowania celem, jaki chcesz osiągnąć, pozwolą Ci zamienić wydatki na WWW w przynoszącą zyski inwestycję!

  Dobrze zainwestowane pieniądze będą pracować na Ciebie przez lata! Wykonaną przez nas stronę internetową wraz z upływem czasu możesz samodzielnie i w prosty sposób aktualizować, by na bieżąco i z coraz to nowymi, wartościowymi treściami docierać do potencjalnych klientów. W ten sposób szybko dowiedzą się oni o innowacyjnych usługach i produktach, poczynionych przez Ciebie inwestycjach czy nowych możliwościach przeprowadzania transakcji. Jeśli zaś działasz w branży e-commerce, utworzony przez nas projekt pozwoli Ci w przyszłości swobodnie dodawać nowe kategorie i produkty czy pakiety usług.

  Dowiedz się więcej

  Strona internetowa - pierwsze wrażenie, jakie robi twoja firma

  Wygląd WWW to dla Twoich klientów odzwierciedlenie kondycji Twojej firmy.

  Zrobiona chałupniczo strona internetowa budzi w potencjalnych klientach dokładnie takie same odczucia, jak jej brak. Jej estetyka i funkcjonalność według większości osób pokazuje Twoje podejście do pracy, sumienność i innowacyjność w działaniu. Gdy panuje na niej porządek, elementy graficzne są spójne, a teksty czytelne, Twoja marka postrzegana jest jako profesjonalna!

  Strony internetowe muszą być również responsywne. Oznacza to, że niezależnie od tego, czy wyświetlane są na ekranie komputera, tabletu czy smartfona, zachowują swój wygląd oraz funkcje. Biorąc pod uwagę fakt, że najprawdopodobniej większość Twoich klientów szuka informacji o Tobie lub dokonuje zakupów korzystając z urządzeń mobilnych, jest to niezwykle istotna cecha.

  Niewidoczne dla odbiorców zaplecze techniczne jest tak samo ważne, jak część wizualna. Bezbłędne zabezpieczenia, łatwość w samodzielnym modyfikowaniu treści oraz brak bugów wpływają zarówno na postrzeganie Twojej firmy przez osoby, które odwiedzają WWW, jak i pozwalają uniknąć ponoszenia ewentualnych wydatków w przyszłości.

  W sieci znajdziesz wiele dobrze zrobionych stron internetowych – zapewne również u Twojej konkurencji. Jednak stawiając na nasze projekty inwestujesz w coś absolutnie unikatowego! Tworzone przez nas strony internetowe nie tylko profesjonalnie wyglądają, ale też wyróżniają się na tle większości konkretnymi elementami, wspierając Twoją sprzedaż dosłownie 24h/dobę!

  Więcej

  Strona internetowa, która przynosi realny zysk

  Profesjonalnie zaprojektowana WWW jest nie tylko estetyczna, ale też o każdej porze dnia i nocy sprzedaje Twoje produkty.

  W Gregor Media projektujemy strony internetowe zgodnie z aktualnymi trendami wizualnymi. Zwracamy uwagę, by wybierane przez nas moduły oraz układ poszczególnych elementów zachęcały klienta do skorzystania z Twoich usług, szybko przeprowadzały go przez proces zakupowy lub kierowały do kontaktu.

  Nasze doświadczenia nie tylko w branży informatycznej, ale też w szeroko pojętym marketingu pozwalają nam wykonywać projekty oparte o precyzyjnie określone CTA – Call To Action. Tworząc z Tobą brief uwzględniamy więc nie tylko oczekiwany przez Ciebie efekt wizualny czy treści, które chcesz zakomunikować, ale przede wszystkim cel, jaki chcesz osiągnąć. Całość oparta jest o to, by przekonać Twoich potencjalnych klientów do podjęcia konkretnych działań, zwiększających w konsekwencji Twoje zyski!

  Inwestycja w stworzoną przez nas stronę internetową szybko się zwróci! Zrealizujemy Twoje pomysły oraz podpowiemy, co jeszcze można zmienić, by osiągnąć założone cele. Napiszemy dla Ciebie również profesjonalne teksty SEO, które stanowią ważny element tej złożonej całości. Dzięki nim nie tylko wypozycjonujesz WWW w Google, ale też ułatwisz proces poruszania się po stronie i opowiesz o swoich produktach lub usługach językiem korzyści, pokazując unikatowość swojej oferty.

  Dzięki układowi i treściom wspierającym CTA Twoja strona internetowa będzie czymś więcej niż tylko estetyczną wizytówką. Niezależnie od pory dnia i nocy będzie bowiem działała jak sprawny sprzedawca i marketingowiec w jednym, wyróżniając Cię na tle konkurencji!

  Sprawdź nasze portfolio

  Zobacz strony, które wykonaliśmy dla innych!

  Avodietetyka

  Przejdz do strony

  TomiCars

  Przejdz do strony

  Katarzyna Serkiewicz

  Przejdz do strony

  Źródełko Chojnice

  Przejdz do strony

  Styrofoam System

  Przejdz do strony

  Ranczo Dolidki

  Przejdz do strony

  Stodoła Owczarnia

  Przejdz do strony

  Brick Investments

  Przejdz do strony

  Opinie Klientów

  Zobacz, jak współpracę z nami opisują klienci, którzy nam zaufali!

  Człowiek próbował sam wypromować swoją działalność co nie przynosiło większych rezultatów, dopiero po nawiązaniu współpracy z Panem Grzegorzem zaczęliśmy się prężnie rozwijać!! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej firmy! To dopiero początek współpracy a efekty są powalające! Polecam każdemu kto chce rozwinąć skrzydła w biznesie!

  Marcin Dąbka AMD Black Design współpraca Gregor Media opinia

  Marcin Dąbka

  AMD Black Design

  Chciałbym bardzo polecić współpracę z firmą Gregor Media. Działamy z nimi już od ponad roku. Dzięki tej współpracy zdobyliśmy na nasze boxy Crossfit wielu nowych klientów. Komunikacja , podejście i elastyczność na wielki plus. Gorąco polecam.

  Marcin synoradzki o współpracy z Gregor Media Kreatywny marketing

  Marcin Synoradzki

  Falanga Crossfit

  Zanim zaczęliśmy współpracę z Gregor Media nie mierzyliśmy efektów naszych reklam. Grzegorz zainstalował narzędzia i dał nam możliwość sprawdzenia efektów naszych kampanii. Teraz wiemy co działa a co nie. I najważniejsze czyli wzrost sprzedaży o ponad 400% to niesamowity efekt. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Będziemy kontynuowali współpracę nie tylko w sklepie internetowym, ale także w innych naszych biznesach.

  Wojciech Bilicki Sport-club.pl Opinia o współpracy z Gregor media

  Wojciech Bilicki

  Sport-club.pl

  Współpraca z firmą Gregor Media przebiegła bardzo pomyślnie i myślę, że będzie trwać jeszcze długi czas. Bardzo dobry kontakt z usługodawcą, a przede wszystkim strona internetowa wykonana fachowo oraz zgodnie z ustalonym terminem.

  Kampanie reklamowe na Facebooku są naprawdę skuteczne jak to Grzegorz opisuje. Przynajmniej w naszym przypadku pozwoliły nam na rozwój i stałe powiększenie grona klientów. Firma prowadzi nam też profil na Facebooku. Komunikacja jest prowadzona z pomysłem, fajnymi grafikami i wartościowymi i ciekawymi wpisami dotyczącymi naszej branży.

  Firma bardzo pomysłowo i cierpliwie podeszła do moich oczekiwań. Z czystym sumieniem mogę godnie polecić ta firmę!

  Dorota Zielińska

  Pomidor&Rukola Catering Dietetyczny

  Mógłbym napisać zwyczajnie, że polecam te firmę, że profesjonalnie itd. Ale Gregor Media to coś więcej niż profesjonalizm. Jestem fotografem i estetyka ma dla mnie ogromne znaczenie. Strona internetowa, którą stworzył Grzegorz spełniła wszystkie moje oczekiwania. Odzwierciedlił dokładnie to, co miałem w głowie. Cierpliwie wysłuchał, doradził i wykonał. Cechą wyróżniającą firmę jest błyskawiczne reagowanie na wszelkie uwagi klienta i natychmiastowe ich uwzględnienie. Grzegorz zasłużył na miano cierpliwego i godnego zaufania partnera biznesowego!

  Bartosz Tomczak Fotografia Opinia o współpracy z Gregor media

  Bartosz Tomczak

  Tomczak Foto

  Polecam usługi oferowane w zakresie projektowania stron internetowych. Współpraca przebiegła pomyślnie, a na uwagę zasługuje fachowość, rzetelność i terminowość wykonywanej pracy. Wszelkie moje sugestie i oczekiwania zostały zrealizowane bez żadnych problemów.

  Kamil Gamża

  HDK Lakiernia

  Chcesz dowiedzieć się, na kiedy możemy przygotować dla Ciebie WWW?

  Umów się na bezpłatną konsultację!