Zadbaj o skuteczny profil na Facebooku

Spraw, by stał się widoczny, skuteczny i zaczął przynosić przychód!

Gregor media Kreatywny Marketing

Setki Twoich klientów dosłownie w zasięgu ręki!

Oddaj firmowy fanpage w ręce profesjonalistów i zobacz, jak zaczyna generować przychody!

Czy wiesz, że tylko w Polsce około 20 milionów osób między 13. a 75. rokiem życia aktywnie korzysta z Facebooka? Wśród nich jest z pewnością wielu Twoich potencjalnych klientów! W czasie pandemii koronawirusa ta liczba wzrosła aż o 5% w stosunku do stycznia 2020 i ogólnie o ponad 1,7 milionów użytkowników rok do roku*! Nic nie wskazuje na to, żeby to tempo miało zwolnić – wręcz przeciwnie: Facebook spodziewa się dalszych wzrostów!

Ulotki, billboardy, artykuły sponsorowane w prasie – to wszystko odchodzi już do lamusa. Wydane na tradycyjną reklamę pieniądze nigdy nie przyniosą takiego zwrotu z inwestycji, jak prowadzony regularnie i przez specjalistów skuteczny fanpage na Facebooku. Dzięki mądrze opracowanej strategii medialnej i ciekawym treściom w kilka godzin możesz dotrzeć do tysięcy osób potencjalnie zainteresowanych Twoim produktem czy usługą – i to każdego dnia! Angażujące społeczność posty, kampanie zwiększające zasięgi, a przy tym grafiki i teksty na wysokim poziomie – profesjonalnie prowadzony profil firmowy zdecydowanie wyróżnia się na tle innych i zatrzymuje uwagę na dłużej.

Pamiętaj, że fanpage jest wizytówką firmy. Wielu użytkowników – głównie młodych, tzw. Millenialsów – zanim cokolwiek kupi, sprawdza profile przedsiębiorstwa w mediach społecznościowych i czyta opinie. Im lepsze treści, pozytywne relacje, transparentne informacje widzą, tym chętniej dokonają transakcji. Ważne jest jednak, by dobrze skonstruowane posty, zachęcające do kontaktu i spójne z wizerunkiem firmy docierały do nich regularnie; aby natychmiast odpisywać na ich wiadomości i nie zostawiać ani jednego komentarza bez odpowiedzi. To przekłada się zarówno na rozpoznawalność, jak i wartość reklamową fanpage’a.

Brzmi jak praca na cały etat? Zamiast lawirować między swoją działalnością a regularnymi działaniami marketingowymi, przekaż swoje social media w nasze ręce i pozwól nam zmaksymalizować korzyści, jakie płyną z realizowania opracowanej przez naszych specjalistów indywidualnej strategii działań!

Gregor media Kreatywny Marketing Gregor media Kreatywny Marketing
Więcej

Jak sprzedaje facebook?

Sprawdź, co się wydarzy, gdy Twoim profilem w social mediach zajmą się specjaliści!

Jeszcze do niedawna samodzielne działania na Facebooku, a często nawet brak jakiegokolwiek profilu, były w polskim biznesie codziennością. Jednak wzrastająca świadomość i poszukiwanie przez odbiorców wysokiej jakości treści w mediach społecznościowych sprawiły, że fanpage, z czasem bardziej profesjonalne i próbujące odpowiedzieć na wygórowane wymagania, stały się w zasadzie obowiązkiem!

Facebook z roku na rok jest coraz bardziej złożonym narzędziem marketingowym. Mnogość funkcji i narzędzi zarówno do bezpłatnej, jak i płatnej promocji oraz długa lista sposobów na angażowanie użytkowników może być dla laika przytłaczająca. To wszystko wzmacniane jest ogromną ilością prywatnych danych, które facebookowicze dobrowolnie przekazują portalowi w zamian za możliwość korzystania z niego. Taka synergia możliwości aplikacji i bezmiaru informacji sprawia, że działania marketingowe są skuteczniejsze, a firmy regularnie widzą coraz lepsze realne efekty finansowe swoich działań w mediach społecznościowych.

Po kolejnych aktualizacjach stało się jasne, że strategią Facebooka jest dosłownie odcinanie działających nieregularnie i wyłącznie organicznie profili od ich odbiorców, aby niejako zmusić firmy do inwestowania w reklamy. Na szczęście w zamian portal daje firmie dostęp do swojej ogromnej bazy danych, pozwalając na profilowanie treści nie tylko pod kątem demografii, ale też najbardziej specyficznych zainteresowań, stylu życia, a nawet gustu – i to za niewielkie pieniądze!

Narzędzie do prowadzenia kampanii marketingowych jest jednak już na pierwszy rzut oka bardzo skomplikowane. W Gregor Media znamy je od podszewki i potrafimy ustawić wszystkie parametry tak, aby jak najwięcej potencjalnie zainteresowanych osób dowiedziało się o Twojej firmie! Co więcej – dzięki inteligentnemu profilowaniu, a także tworzonym przez naszych specjalistów treściom i grafikom, będą to niemal wyłącznie osoby, które z ogromnym prawdopodobieństwem skorzystają z Twoich produktów czy usług, gdy tylko dowiedzą się o korzyściach, jakie za tym stoją! Takiej skuteczności nie da Ci żadne inne narzędzie marketingowe – profesjonalna kampania w mediach społecznościowych zawsze zapewni Ci zwrot z inwestycji!

Umów się

Nasze Realizacje

Zobacz nasze portfolio i sprawdź, w jakich branżach przeprowadziliśmy dotychczas skuteczną marketingową rewolucję!

Cennik

Wybierz pakiet, który najlepiej odpowie na Twoje potrzeby i możliwości.

Standard

cena za miesiąc
650 zł

lub

cena za rok
6999 zł

 • Optymalizacja profilu na Facebooku
 • Treści postów
 • Grafiki
 • 6 postów w miesiącu
 • Aktualizacja graficzna ( zdjęcie w tle)
Wybierz pakiet
Rekomendowany

Gold

cena za miesiąc
950 zł

lub

cena za rok
9999 zł

 • Optymalizacja profilu na Facebooku
 • Treści postów (copywriting)
 • Grafiki
 • 9 postów w miesiącu
 • Aktualizacja graficzna ( zdjęcie w tle)
 • Dodatkowy post w formie animiacji/3D
 • Strategia działania
Wybierz pakiet

Premium

cena za miesiąc
1499 zł

lub

cena za rok
15999 zł

 • Optymalizacja profilu na Facebooku
 • Treści postów (copywriting)
 • Indywidualna oprawa graficzna
 • 12 postów w miesiącu
 • Animowane „zdjęcie w tle”
 • Dodatkowy post w formie animiacji/3D
 • Strategia działania
 • Sesja foto lub video z drona( +50km)
 • Przy umowie na 12 miesięcy profesjonalny film video GRATIS !
Wybierz pakiet

Opinie Klientów

Zobacz, jak współpracę z nami opisują klienci, którzy nam zaufali!

Człowiek próbował sam wypromować swoją działalność co nie przynosiło większych rezultatów, dopiero po nawiązaniu współpracy z Panem Grzegorzem zaczęliśmy się prężnie rozwijać!! Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej firmy! To dopiero początek współpracy a efekty są powalające! Polecam każdemu kto chce rozwinąć skrzydła w biznesie!

Marcin Dąbka AMD Black Design współpraca Gregor Media opinia

Marcin Dąbka

AMD Black Design

Chciałbym bardzo polecić współpracę z firmą Gregor Media. Działamy z nimi już od ponad roku. Dzięki tej współpracy zdobyliśmy na nasze boxy Crossfit wielu nowych klientów. Komunikacja , podejście i elastyczność na wielki plus. Gorąco polecam.

Marcin synoradzki o współpracy z Gregor Media Kreatywny marketing

Marcin Synoradzki

Falanga Crossfit

Zanim zaczęliśmy współpracę z Gregor Media nie mierzyliśmy efektów naszych reklam. Grzegorz zainstalował narzędzia i dał nam możliwość sprawdzenia efektów naszych kampanii. Teraz wiemy co działa a co nie. I najważniejsze czyli wzrost sprzedaży o ponad 400% to niesamowity efekt. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Będziemy kontynuowali współpracę nie tylko w sklepie internetowym, ale także w innych naszych biznesach.

Wojciech Bilicki Sport-club.pl Opinia o współpracy z Gregor media

Wojciech Bilicki

Sport-club.pl

Współpraca z firmą Gregor Media przebiegła bardzo pomyślnie i myślę, że będzie trwać jeszcze długi czas. Bardzo dobry kontakt z usługodawcą, a przede wszystkim strona internetowa wykonana fachowo oraz zgodnie z ustalonym terminem.

Kampanie reklamowe na Facebooku są naprawdę skuteczne jak to Grzegorz opisuje. Przynajmniej w naszym przypadku pozwoliły nam na rozwój i stałe powiększenie grona klientów. Firma prowadzi nam też profil na Facebooku. Komunikacja jest prowadzona z pomysłem, fajnymi grafikami i wartościowymi i ciekawymi wpisami dotyczącymi naszej branży.

Firma bardzo pomysłowo i cierpliwie podeszła do moich oczekiwań. Z czystym sumieniem mogę godnie polecić ta firmę!

Dorota Zielińska

Pomidor&Rukola Catering Dietetyczny

Mógłbym napisać zwyczajnie, że polecam te firmę, że profesjonalnie itd. Ale Gregor Media to coś więcej niż profesjonalizm. Jestem fotografem i estetyka ma dla mnie ogromne znaczenie. Strona internetowa, którą stworzył Grzegorz spełniła wszystkie moje oczekiwania. Odzwierciedlił dokładnie to, co miałem w głowie. Cierpliwie wysłuchał, doradził i wykonał. Cechą wyróżniającą firmę jest błyskawiczne reagowanie na wszelkie uwagi klienta i natychmiastowe ich uwzględnienie. Grzegorz zasłużył na miano cierpliwego i godnego zaufania partnera biznesowego!

Bartosz Tomczak Fotografia Opinia o współpracy z Gregor media

Bartosz Tomczak

Tomczak Foto

Polecam usługi oferowane w zakresie projektowania stron internetowych. Współpraca przebiegła pomyślnie, a na uwagę zasługuje fachowość, rzetelność i terminowość wykonywanej pracy. Wszelkie moje sugestie i oczekiwania zostały zrealizowane bez żadnych problemów.

Kamil Gamża

HDK Lakiernia

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Umów się na bezpłatną konsultację