Usługi Gregor Media Kreatywny Marketing Chojnice

Realizujemy skuteczne i rentowne kampanie w Internecie

Wybieramy najlepsze kanały dotarcia. Przygotowujemy przemyślane plany promocji. Opracowujemy teksty i niezbędne kreacje graficzne. Uruchamiamy, na bieżąco analizujemy oraz optymalizujemy nasze działania.

A wszystko po to, aby dotrzeć do Twoich potencjalnych klientów, zainteresować ich Twoimi produktami lub usługami, a następnie, krok po kroku przeprowadzić ich przez cały proces zakupowy.

Efekt? Wzrost sprzedaży, który nie tylko zwiększa zasobność Twojego portfela, ale daje Ci impuls do dalszego rozwoju Twojej firmy!

Działamy w mediach społecznościowych, jak nikt inny

Wybieramy najlepsze platformy (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube itp.). Opracowujemy dokładne sposoby komunikacji, a następnie skupiamy się na tym, co najważniejsze.

Inspirujemy, aktywizujemy, edukujemy i robimy wszystko, aby Twoi fani, w szybkim tempie stali się także Twoimi lojalnymi klientami.

Efekt? Zbudowanie zasięgów, zaangażowania, a przede wszystkim zainteresowania Twoją marką. Zainteresowania, które pozwoli Ci zarabiać jeszcze więcej!

Projektujemy niezastąpione boty

Tworzymy rozwiązania, które skutecznie odciążają Cię z bieżących zadań – biorąc na siebie wszystko to, co nudne i pracochłonne.

Obsługują klientów, odpowiadają na najczęściej zadawane pytania, rozwiązują ich problemy i po prostu wspierają Cię w całym procesie sprzedaży Twoich produktów oraz usług. 

Efekt? Więcej czasu dla Ciebie i Twoich pracowników, który przeznaczycie na co tylko chcecie – odpoczynek lub prowadzenie całkowicie nowych projektów!

Budujemy nowoczesne i niezawodne serwisy www

Dbamy o ich wygląd, czytelność, płynność oraz pełną funkcjonalność, dzięki którym Twoi klienci na Twojej stronie będą czuli się, jak u siebie w domu.

Tworzymy w pełni indywidualne projekty, planujemy ich przemyślaną strukturę, a całość optymalizujemy pod kątem pozycjonowania.

Efekt? Zyskujesz własną stronę www, którą chętnie odwiedzają dziesiątki, a nawet setki użytkowników, i która aktywnie wspiera Cię w sprzedaży Twoich produktów oraz usług.

Generujemy wartościowy ruch

Zajmujemy się wszystkimi zadaniami związanymi z profesjonalnym pozycjonowaniem serwisów internetowych.

Wybieramy najlepsze fraz kluczowe. Dbamy o optymalną strukturę, poprawność i płynność działania stron, tworzenie skutecznych treści, jak i pozyskiwanie odnośników (linkbuilding).  

Efekt? Twoja strona, z tygodnia na tydzień osiąga coraz wyższe pozycje. Odwiedza ją coraz większa ilość użytkowników, a Ty zaczynasz zarabiać więcej 😊!

Tworzymy filmy reklamowe godne zapamiętania

Określamy cel, opracowujemy scenariusze, dobieramy narzędzia, środki oraz aktorów, a następnie zajmujemy się produkcją wyjątkowych reklam video, obok których nie da się przejść obojętnie. 

Efekt? Zyskujesz formę reklamy, która w prosty i skuteczny sposób dociera do Twoich odbiorców. Nie tylko dając im odpowiedź na pytanie, dlaczego powinni wybrać Twoją ofertę, ale przede wszystkim – czyniąc z nich oddanych klientów Twojej marki.